117 записани за Коледното бягане. Регистрацията затваря в петък.

Списък на регистрираните за #TheChristmasRun към 12:00 часа на 10.12.2013.

На 18км в неделя се е записал и състезателят на Атлет Мездра – Александър Йотовски. Юношата на клуба е шампион на България по крос, на 1500м и през миналата неделя участва на Европейското първенство по крос.

Александър Йотовски

Александър Йотовски                               снимка: Крисо Кирилов

Име Фамилия Дистанция Име на отбор номер
Yan Harizi За деца(1000м) Maria’s roadrunners club 157
Ина Галова За деца(1000м) DreamTeam n.a
Бояна Йорданова За деца(1000м) Рила 940
Стефан кръстев За деца(1000м) n.a.
Даниел Павлов 6.6км / 216м D+ 102
Кристиян Димитров 6.6км / 216м D+ 23
Зорница Калчева 6.6км / 216м D+ Morning Lazy And The Other Ogre 115
Здравко Здравков 6.6км / 216м D+ 134
Весела Кучева 6.6км / 216м D+ n.a.
Калина Чакърова 6.6км / 216м D+ n.a.
Християн Иванов 6.6км / 216м D+ 153
Лилия Иванова 6.6км / 216м D+ n.a
Anita Dimitrova 6.6км / 216м D+ anita n.a
Елена Русева 6.6км / 216м D+ 145
nadezhda stoyanova 6.6км / 216м D+ maria’s roadrunners club 68
Иванка Йорданова 6.6км / 216м D+ n.a
Александър Желязков 6.6км / 216м D+ n.a
Георги Кисьов 6.6км / 216м D+ Runner.bg 156
Самуил Златев 6.6км / 216м D+ DreamTeamSofia 166
Ана Кременлиева 6.6км / 216м D+ n.a
Борис Бегъмов 6.6км / 216м D+ 300
Костадин Ганчев 6.6км / 216м D+ n.a
Ивана Ганчева 6.6км / 216м D+ n.a.
Миленкича Веселинов 6.6км / 216м D+ Girmq GTX n.a
Людмил Димитров 6.6км / 216м D+ 149
Rusan Stamenov 6.6км / 216м D+ Girmq GTX 178
Антон Димитров 6.6км / 216м D+ n.a
Маргарита Савова 6.6км / 216м D+ n.a
Ани Донева 6.6км / 216м D+ n.a.
Михаела Илиева 6.6км / 216м D+ n.a
Борис Иванов 6.6км / 216м D+ South Park Wanderers n.a
Невена Костова 6.6км / 216м D+ Fashionably late 192
Виктор Стоев 6.6км / 216м D+ n.a
George Spiridon 6.6км / 216м D+ n.a
Орлин Драганов 6.6км / 216м D+ hab. n.a
деница минчева 6.6км / 216м D+ 93
Иван Гинев 6.6км / 216м D+ Fashionably late 76
Митко Митков 6.6км / 216м D+ 100
Ненчо Ненчев 18км / 630м D+ Inspiration 41
Анелия Даракова 18км / 630м D+ n.a
Александър Моллов 18км / 630м D+ n/a
Юлиян Савов 18км / 630м D+ 61
Петьо Николов 18км / 630м D+ MS 31
Павел Динчийски 18км / 630м D+ 56
Лъчезар Българиев 18км / 630м D+ 78
Констанца Иванова 18км / 630м D+ 20
Helder Palhas 18км / 630м D+ 70
Румен Танев 18км / 630м D+ не не
Filip Filipov 18км / 630м D+ 60
Lili Angelova 18км / 630м D+ n.a
Yanka Mincheva 18км / 630м D+ n.a
Цветалин Цонев 18км / 630м D+ каманда n.a.
Галина Ненчева 18км / 630м D+ n.a
Александрина Славова 18км / 630м D+ 177
Бранислав Бранков 18км / 630м D+ n.a.
Димитър Димитров 18км / 630м D+ СКОБ “Младост” – Благоевград 2
Georgi Georgiev 18км / 630м D+ 26
Константин Атанасов 18км / 630м D+ 163
Стела Николова 18км / 630м D+ n.a
Диляна Атанасова 18км / 630м D+ 24
Ivan Dimov 18км / 630м D+ 39
Stanislav Petrov 18км / 630м D+ n.a
Georgi Kehayov 18км / 630м D+ Dobrinishte n.a
Пламен Балжиев 18км / 630м D+ SmolyanSKI Team 38
Владимир Калинов 18км / 630м D+ na
Борис Милушев 18км / 630м D+ 22
Петър Попункьов 18км / 630м D+ BrownTeam 4
Кристиян Георгиев 18км / 630м D+ n.a.
Ivan Stamatov 18км / 630м D+ Ардигали n.a
Малина Вацкичева 18км / 630м D+
Иван Дърпатов 18км / 630м D+ 82
Богдан джуджев 18км / 630м D+ n.a.
Петьо Александров 18км / 630м D+ n.a.
Snejina Stefanova 18км / 630м D+ 18
Илиян Костовя 18км / 630м D+ n.a
Красимир Жеков 18км / 630м D+ 33
Николай Узунов 18км / 630м D+ n/a
Александър Йотовски 18км / 630м D+ Атлет Мездра 300
Андрей Абаджиев 18км / 630м D+ Brown Team 10
Йордан Радунчев 11.4км / 413м D+ Morning Lazy And The Other Ogre 110
Георги Бонев 11.4км / 413м D+ Bulmania Explorers n.a
Росана Бисерова 11.4км / 413м D+ n.a
Maya Petrova 11.4км / 413м D+ 57
Боян Бановски 11.4км / 413м D+ Мамут n.a
Ралица Илива 11.4км / 413м D+ 0
Мирослава Кирилова 11.4км / 413м D+ 230
Ралица Михайлова 11.4км / 413м D+ 223
Янко Николов 11.4км / 413м D+ KORIMA RC n.a.
Георги Георгиев 11.4км / 413м D+ 113
Димитър Димитров 11.4км / 413м D+ Рибарче 88
Петър Савов 11.4км / 413м D+ 28
Пирин Галов 11.4км / 413м D+ DreamTeam n.a
Мариета Воденичарска 11.4км / 413м D+ n.a
Krasen Slavov 11.4км / 413м D+ n.a.
Васил Такев 11.4км / 413м D+ n.a.
Ваня Славчева 11.4км / 413м D+ 97
Калин Блажев 11.4км / 413м D+ 92
Пирин Карабенчев 11.4км / 413м D+ 226
Калин Генев 11.4км / 413м D+ n.a
Павел Илиев 11.4км / 413м D+ n.a.
Владислав Георгиев 11.4км / 413м D+ Шушляците 53
Яна Цонева 11.4км / 413м D+ 122
Людмил Георгиев 11.4км / 413м D+ n.a
Галина Дженева 11.4км / 413м D+ FitBabyHotMama 71
Ваня Висарионова 11.4км / 413м D+ FitBabyHotMama 70
Никола Апостолов 11.4км / 413м D+ 126
BERGONZI Emmanuelle 11.4км / 413м D+ so
Pavel Nedelchev 11.4км / 413м D+ N/A n.a
Деляна Иванова 11.4км / 413м D+ Устрем n.a
Сотир Сотиров 11.4км / 413м D+ n.a.
Пламен Богоев 11.4км / 413м D+ n.a.
Torstein Pedersen 11.4км / 413м D+ Globul 94
Валентин Вачков 11.4км / 413м D+ Dream Team 246
Борис Карамишев 11.4км / 413м D+ Dream Team 242
Йордан Златев 11.4км / 413м D+ German 133
Йордан Стоянов 11.4км / 413м D+ MMM 154
Емил Стойчев 11.4км / 413м D+ 87
svetoslav traykov 11.4км / 413м D+ n.a
Георги Керемидчиев 11.4км / 413м D+ Kermi “n.a”
Мая Стоилова 11.4км / 413м D+ n.a
Iliyan Lazarov

Comments are closed.

X