Pasarel Run 16.06

Крайно класиране за девети етап на RunBG Trail Series: Pasarel Run

Trail Series

  6.6км жени номер Име Фамилия  
1 00:30:45 163 Моника Филипова 5
2 00:40:24 140 Ивайла Иванова 4
3 00:40:51 161 Боряна Захариева 3
4 00:41:22 158 Анита Димитрова 2
5 00:44:16 105 Росита Дачева 1
6 00:45:41 165 Marieta Zheleva
7 00:47:52 164 Елена Карамишева
8 00:47:55 80 Ралица Илиева
9 00:49:34 117 Gergana Kostova
10 00:49:52 103 Весела Кучева
11 00:50:54 106 Аретина Чачи
12 00:52:16 168 Лора Ненковска
6.6км мъже номер Име Фамилия  
1 00:29:22 116 Данаил Захариев 5
2 00:30:00 166 Александър Дяков 4
3 00:31:50 46 Петър Терзиев 3
4 00:32:45 149 Димитър Димитров 2
5 00:33:16 111 Стоян Екупов 1
6 00:33:52 113 Георги Георгиев
7 00:35:46 118 Деян Лазаров
8 00:37:15 57 Емил Уосифов
9 00:38:16 10 Александр Каневский
10 00:38:33 198 Кирил Георгиев
11 00:39:56 156 Георги Кисьов
12 00:40:24 167 Ервин Чачи
13 00:43:13 155 Димитър Костов
14 00:44:17 119 Васил Софрониев
15 00:44:53 154 Петър Илиев
16 00:48:35 139 Димитър Евгениев
17 00:52:58 122 Марин Коларов
18 01:04:26 120 Емилиян Онуфриев
  11.5км жени номер Име Фамилия
1 01:09:07 8 Миглена Драготинова 10
2 01:09:19 2 Малина Вацкичева 9
3 01:11:02 90 Ива Дикова 8
4 01:12:32 15 Снежина Стефанова 7
5 01:15:25 28 Венелина Емилова 6
6 01:16:25 94 Яна Петрова 5
7 01:21:32 62 Десислава Любомирова 4
8 01:23:56 110 Ваня Славчева 3
9 01:24:24 63 Петя Недялкова 2
10 01:24:29 114 Emmanuelle Emmanuelle 1
11 01:28:47 134 Стиляна Йорданова
12 01:30:17 18 Весела Димитрова
13 01:31:10 107 Александрина Славова
14 01:39:40 42 Стефани Стоянова
15 01:56:34 41 Тити Стоянова
16 02:04:56 56 Ива Тенева
         
  11.5км мъже номер Име Фамилия
1 00:50:31 5 Андрей Гридин 10
2 00:51:55 1 Христо Дакашев 9
3 00:53:38 29 Димитър Михайлов 8
4 00:56:22 30 Ален Драголов 7
5 00:56:24 3 Mark Anderson 6
6 00:57:58 131 Александър Желязков 5
7 00:59:40 76 Ростислав Минковски 4
8 01:01:24 7 Слави Асенов 3
9 01:02:03 65 Ивайло Атанасов 2
10 01:05:13 31 Лъчезар Христов 1
11 01:08:51 11 Иван Радев
12 01:09:17 79 Филип Филип
13 01:10:31 70 Helder Palhas
14 01:12:33 15 Ивайло Иванов
15 01:12:48 12 Борис Иванов
16 01:12:56 21 Mathieu Bruchon
17 01:14:01 9 Александър Найденов
18 01:14:54 55 Мартин Мургин
19 01:15:06 68 Иван Боев
20 01:15:22 37 Ясен Мишачук
21 01:15:46 39 Йдрдан Златев
22 01:16:09 38 Иван Дърпатов
23 01:16:10 77 Тодор Мирчев
24 01:18:21 Георги Игнатов
25 01:19:26 51 Бариди Йовчев
26 01:23:07 59 Dujardin Vincent
27 01:23:17 69 Румен Котков
28 01:24:06 67 Даниел Симеонов
29 01:24:20 52 Калин Блажев
30 01:28:53 53 Justin Dillard
31 01:29:44 54 Thomas Cuscon
32 01:36:50 138 Константин Стоянов
33 01:39:29 66 Милен Маринов
34 01:39:38 25 Ивайло Коларов
35 01:53:41 61 Христо Царев
3км девойки номер Име Фамилия
1 00:30:39 157 Илиана Стефанова
2 00:45:22 191 Анна-Мария Евгениева
  3км младежи номер Име Фамилия
1 00:20:30 133 Самуил Златев
2 00:22:32 194 Тома Котков
3 00:24:09 197 Виктор Цветков
4 00:25:05 197 Александър Котков

 

X