Golyam Secko Run’15 Класиране

Golyam Sechko Runснимка Kriso Photography

Предварително класиране за Golyam Sechko Run 2015. Крайното класиране, ще бъде публикувано до 23.01.2015. Ако липсвате от класирането, ако не сме ви класирали в правилната категория или друго, пишете ни на info@trailseries.bg. (бъдете описателни)

18КМ МЪЖЕ НОМЕР ИМЕ ФАМИЛИЯ ВРЕМЕ КМ/Ч ТОЧКИ
1 59 Андрей Гридин 01:13:37 14,67 15
2 2 Димитър Михайлов 01:13:41 14,66 14
3 64 Ivaylo Kamenarov 01:16:47 14,07 13
4 4 Петър Попуньов 01:25:07 12,67 12
5 43 Иван Загоров 01:25:16 12,67 11
6 5 Димитър А.Димитров 01:29:34 12,06 10
7 23 Цветко Цветков 01:32:22 11,69 9
8 48 Илиян Крумов 01:33:25 11,56 8
9 10 Петър Терзиев 01:33:48 11,51 7
10 53 Борис Милушев 01:35:17 11,33 6
11 52 Никола Николов 01:35:20 11,33 5
12 57 Георги Пасков 01:37:16 11,10 4
13 40 Марио Иванов 01:38:06 11,01 3
14 36 Николай Петров 01:38:32 10,96 2
15 89 Bruno Henriques 01:39:43 10,83 1
16 34 Stanimir Borov 01:41:33 10,64
17 33 Красимир Жеков 01:44:31 10,33
18 98 Петър Жекин 01:48:41 9,94
19 84 Иван Христанов 01:49:38 9,85
20 147 Боян Христов 01:50:02 9,82
21 46 Борис Иванов 01:51:33 9,68
22 97 Боян Дочев 01:53:03 9,55
23 95 Мартин Колев 01:53:46 9,49
24 93 Pierre Salducci 01:55:54 9,32
25 1 Мартин Маринов 01:59:25 9,04
26 38 Момчил Златарев 02:09:43 8,33
27 98 Петър Жекин 02:45:30 6,53
28 199 Тодор Димитров 03:05:32 5,82
29 85 Морети Георгиев 01:08:33 DNF
30 94 Борис Димитров 01:45:58 DNF
31 8 Danny Stones 01:45:59 DNF
32 62 Zlatko Kamenarov 01:55:25 DNF
18КМ ЖЕНИ НОМЕР ИМЕ ФАМИЛИЯ ВРЕМЕ КМ/Ч ТОЧКИ
1 11 Мая Недялкова 01:33:22 11,57 15
2 18 Галина Дженева 01:37:44 11,05 14
3 72 Магдалена Енева 01:38:26 10,97 13
4 92 Нина Енчева 01:50:40 9,76 12
5 12 Малина Вацкичева 01:53:55 9,48 11
6 68 Весела Кучева 01:54:41 9,42 10
7 20 Яна Петрова 01:57:51 9,16 9
8 13 Констанца Иванова 02:04:06 8,70 8
9 83 Меглена Бенева 02:29:55 7,20 7
10 71 Nadia Nemmoul 03:05:32 5,82 6
13КМ ЖЕНИ НОМЕР ИМЕ ФАМИЛИЯ ВРЕМЕ КМ/Ч ТОЧКИ
1 191 Антоанета Дяксова 01:01:19 12,72 10
2 180 Надежда Ангелова 01:07:55 11,48 9
3 179 Милена Ковачева 01:22:36 9,44 8
4 155 Каролина Калибацева 01:24:07 9,27 7
4 152 Ваня Висарионова 01:25:59 9,07 6
5 271 Гергана Ангелова 01:32:49 8,40 5
6 156 Светла Трупчева 01:30:04 8,66 4
7 154 Мария Найдова-Железова 01:35:22 8,18 3
8 158 Вера Митова 01:41:16 7,70 2
13КМ МЪЖЕ НОМЕР ИМЕ ФАМИЛИЯ ВРЕМЕ КМ/Ч ТОЧКИ
1 192 Милен Тончев 00:58:59 13,22 10
2 9 Пирин Галов 00:59:18 13,15 9
3 128 Венцеслав Петков 01:01:29 12,69 8
4 199 Тодор Димитров 01:02:46 12,43 7
5 132 Александър Димов 01:04:32 12,09 6
6 122 Ивайло Хаджиев 01:04:36 12,07 5
7 144 Венцислав Трифонов 01:05:41 11,88 4
11 176 Йордан Златев 01:08:17 11,42 3
8 140 МИХАИЛ СТЕПАНОВ 01:08:54 11,32 2
9 115 Тодор Павлов 01:09:13 11,27 1
10 177 Стефан Козарев 01:14:34 10,46
11 176 Йордан Златев 01:15:06 10,39
12 146 Калин Стоянов 01:18:02 10,00
13 196 Васил Ингилизов 01:19:06 9,86
14 141 Kiril Stanev 01:19:48 9,77
15 105 Станислав Иванов 01:19:56 9,76
16 195 Иван Атанасов 01:21:00 9,63
17 119 Георги Петров 01:24:13 9,26
18 135 Момчил Пеков 01:27:22 8,93
19 175 Еленко Еленков 01:27:42 8,89
20 194 Tihomir Dimov 01:28:50 8,78
21 202 ТОМИСЛАВ РУСЕВ 01:32:07 8,47
22 197 Георги Димов 01:32:16 8,45
23 133 Мартин Еремиев 01:35:21 8,18
24 123 Никола Овчарски 01:40:09 7,79
25 228 Tony Mihaylov 01:41:26 7,69
26 258 Димитър Денев 01:41:30 7,68
27 124 Людмил Николов 01:42:36 7,60
28 137 Станислав Грабчев 01:42:47 7,59
29 178 James Williams 01:51:01 7,03
ИЗГУБЕНИ НОМЕР ИМЕ ФАМИЛИЯ  ВРЕМЕ
1 142 Владимир Калинов 00:49:22
2 114 Yassen Alexiev 00:49:24
3 120 Митко Митков 00:50:27
4 102 Иван Гергов 00:52:44
5 190 Мартин Бакърджиев 00:55:29
6 103 Jonathan Salibra 00:59:52
10 177 Стефан Козарев 01:07:45
5КМ МЪЖЕ НОМЕР ИМЕ ФАМИЛИЯ ВРЕМЕ КМ/Ч ТОЧКИ
1 3 Димитър Русев 0:22:49 13,15 5
2 213 Пламен Гостев 0:23:29 12,78 4
3 272 Свилен Стоянов 0:23:48 12,61 3
4 205 Петър Райжеков 0:24:07 12,44 2
5 263 Венцислав Станчев 0:24:15 12,37 1
6 224 Ивайло Костадинов 0:24:57 12,02
7 226 Krasimir Lyubomirov 0:25:16 11,87
8 96 Кирил Георгиев 0:26:10 11,46
9 215 Руси Русев 0:26:08 11,48
10 216 Християн Иванов 0:28:19 10,59
11 255 Даниел Симеонов 0:31:20 9,57
12 214 Костадин Ганчев 0:34:42 8,65
13 230 Сирил Креси 0:35:35 8,43
14 225 Дамян Креси 0:37:50 7,93
15 229 Стоил Вълчков 0:37:54 7,92
16 266 Димитър Петров 0:38:10 7,86
17 265 Станислав Велинов 0:41:12 7,28
18 247 Венцислав Станойски 0:41:50 7,17
19 260 Николай Георгиев 0:42:29 7,06
20 261 Асен Стоянов 0:59:23 5,05
5КМ ЖЕНИ НОМЕР ИМЕ ФАМИЛИЯ ВРЕМЕ КМ/Ч ТОЧКИ
1 264 Мария Дерменджиева 00:24:49 12,09 5
2 273 Паолина Генова 00:28:49 10,41 4
3 256 Ванина Милушева 00:30:46 9,75 3
4 239 Надежда Костова 00:31:23 9,56 2
5 257 Маргарита Василева 00:31:31 9,52 1
6 234 Violeta Valentinova 00:32:50 9,14
7 296 Иван Генов 00:34:06 8,80
8 252 Мариета Иванова 00:38:51 7,72
9 236 Yolly Ivanova 00:39:26 7,61
10 269 Светла Милушева 00:40:15 7,45
11 253 Катя Станойска 00:42:01 7,14
12 262 Милена Стефанова 00:42:08 7,12
13 259 Лора Варийска 00:50:25 5,95
14 275 Десислава Йорданова 00:53:24 5,62
ДЕЦА 1000м НОМЕР ИМЕ ФАМИЛИЯ ВРЕМЕ КМ/Ч
1 719 Боби Цанев 00:06:00 10,00
2 710 Борис Стоянов 00:06:03 10,00
3 718 Илия Христанов 00:07:18 8,22
1 715 Лиляна Бакалска 00:06:19 9,50
2 716 Йоана Христанова 00:06:51 8,76
3 717 Василена Станойска 00:07:01 8,55
4 740 Емилия Цанева 00:07:20 8,18

 

X