Palakaria – класиране

Палакариа 2015

Крайно класиране и точки Палакария. До края на втори сезон остават още 3 издания на Trail Series. Генералното класиране може да видите тук.

21КМ МЪЖЕ Номер Име Фамилия Време Точки
1 67 Слави Асенов +1h 33m 39s 168ms 15
2 2 Димитър Михайлов +1h 36m 39s 937ms 14
3 1 Мартин Кирицов +1h 36m 40s 413ms 13
4 64 Стоян Екупов +1h 42m 06s 127ms 12
5 48 Илиян Крумов +1h 46m 43s 916ms 11
6 29 Николай Петров +1h 47m 01s 342ms 10
7 58 Милен Тончев +1h 48m 26s 668ms 9
8 34 МИХАИЛ СТЕПАНОВ +1h 49m 18s 921ms 8
9 42 Darin Koev +1h 52m 13s 928ms 7
10 45 Любен Кенанов +1h 53m 9s 677ms 6
11 47 Владимир Пенов +1h 53m 59s 167ms 5
12 30 Марио Иванов +1h 54m 8s 679ms 4
13 40 Кольо Данков +1h 55m 51s 417ms 3
14 25 Владимир Павлов +1h 56m 39s 920ms 2
15 31 Йордан Стоянов +1h 58m 8s 426ms 1
16 43 Detelin Yordanov +1h 59m 29s 247ms
17 24 Стамен Тотев +1h 59m 38s 98ms
18 65 Ивайло Костадинов +2h 6s 940ms
19 33 Мартин Петров +2h 37s 676ms
20 46 Захари Хюсеин +2h 2m 54s 752ms
21 27 Борис Милушев +2h 3m 19s 958ms
22 49 Морети Георгиев +2h 4m 21s 934ms
23 59 Борис Иванов +2h 6m 34s 932ms
24 57 Митко Митков +2h 8m 39s 347ms
25 63 Николай Кабаджов +2h 9m 56s 779ms
26 41 Петър Жеков +2h 10m 53s 115ms
27 52 Илиан Витков +2h 12m 3s 586ms
28 21 Деян Барански +2h 12m 6s 183ms
29 60 Ivan Tashev +2h 12m 28s 935ms
30 38 Станислав Иванов +2h 13m 35s 684ms
31 23 Emil Petleshkov +2h 14m 7s 679ms
32 32 Мирослав Запорожанов +2h 16m 46s 704ms
33 61 Josif Stanchev +2h 20m 27s 686ms
34 53 Георги Деспотов +2h 23m 32s 426ms
35 62 Мартин Колев +2h 24m 4s 432ms
36 26 Алеко Атанасов +2h 35m 26s 438ms
21КМ ЖЕНИ Номер Име Фамилия Време Точки
1 16 Моника Филипова +1h 44m 30s 677ms 15
2 56 Janet Mitreva +1h 49m 17s 52ms 14
3 66 Нина Енчева +1h 54m 25s 177ms 13
4 28 Магдалена Енева +1h 57m 41s 922ms 12
5 18 Galina Djeneva +2h 19s 428ms 11
6 20 Яна Петрова +2h 20m 15s 939ms 10
7 35 Deia Georgieva +2h 30m 1s 438ms 9
8 22 Диляна Атанасова +2h 32m 29s 694ms 8
9 51 Иванка Йорданова +2h 33m 53s 282ms 7
10 39 Ангелина Мелкумова +2h 36m 10s 957ms 6
11 54 Невена Костова +2h 45m 12s 89ms 5
10КМ МЪЖЕ Номер Име Фамилия Време Точки
1 8 Danny Stones +48m 10s 837ms 10
2 140 Тодор Павлов +48m 52s 318ms 9
3 127 Александър Димов +49m 34s 569ms 8
4 111 Ивайло Хаджиев +50m 35s 821ms 7
5 144 Stanimir Enchev +51m 32s 687ms 6
6 10 Петър Терзиев +52m 19s 48ms 5
7 139 Петър Савов +55m 17s 317ms 4
8 121 Йордан Златев +55m 53s 577ms 3
9 122 Стефан Козарев +56m 2s 325ms 2
10 118 Ivan Atanasov +56m 35s 579ms 1
11 133 Виктор Трайков +56m 54s 826ms
12 103 Константин Кочуков +58m 1s 577ms
13 117 Stefan Shivarov +58m 26s 318ms
14 101 Vencislav Stanchev +59m 14s 569ms
15 119 Явор Данаилов +59m 42s 68ms
16 134 Шакир Ахмедов +1h 53s 321ms
17 114 Иван Гергов +1h 2m 15s 75ms
18 102 Димитър Христов +1h 3m 43s 76ms
19 123 Lyubomir Hristov +1h 4m 21s 610ms
20 107 Християн Иванов +1h 5m 38s 78ms
21 124 росен разбойников +1h 9m 43s 73ms
22 105 Мартин Първанов +1h 9m 45s 322ms
23 138 Alexander Soklev +1h 10m 32s 825ms
24 142 Vladimir Dimitrov +1h 11m 35s 78ms
25 100 Александър Младенов +1h 16m 40s 583ms
26 143 Ognyan Burov +1h 17m 56s 576ms
27 132 Йоан Титев +1h 25m 9s 340ms
28 131 Николай Титев +1h 25m 10s 87ms
10КМ ЖЕНИ Номер Име Фамилия Време Точки
1 116 Antonia Marinova +48m 1s 875ms 10
2 115 Надежда Ангелова +53m 52s 73ms 9
3 113 Стела Димитрова +59m 19s 67ms 8
4 12 Malina Vatskicheva +1h 26s 570ms 7
5 135 Борана Николчева +1h 1m 49s 825ms 6
6 104 Ваня Висарионова +1h 3m 10s 328ms 5
7 129 Ася Мицева +1h 3m 31s 824ms 4
8 120 Кристина Бергова +1h 5m 40s 840ms 3
9 136 Мариела Спандониева +1h 9m 58s 572ms 2
10 130 Petya Kafedjieva +1h 9m 59s 824ms 1
11 126 Неда Бакалова +1h 10m 21s 573ms
12 141 Tina Lisichkova +1h 10m 27s 823ms
13 112 Боряна Николова +1h 10m 58s 825ms
14 137 Srebrina Georgieva +1h 11m 9s 825ms
15 109 Десислава Николчева +1h 12m 56s 578ms
16 110 Вера Митова +1h 13m 15s 33ms
17 108 Милена Ковачева +1h 13m 46s 328ms
18 125 Evelina Stoqnova +1h 14m 14s 832ms
19 106 Петя Григорова +1h 16m 44s 333ms
20 128 Aretina Chachi +1h 27m 16s 832ms
5КМ МЪЖЕ Номер Име Фамилия Време Точки
1 216 Пламен Гостев +18m 59s 623ms 5
2 221 Венцеслав Петков +19m 2s 511ms 4
3 224 Петър Райжеков +19m 3s 967ms 3
4 207 Николай Николаев +19m 5s 944ms 2
5 205 Младен Александров +19m 32s 614ms 1
6 203 Пирин Карабенчев +19m 50s 112ms
7 208 Виктор Стоев +20m 37s 825ms
8 247 Матей Мицев +22m 3s 478ms
9 206 Borislav Petrov +22m 18s 726ms
10 214 Георги Христов +22m 43s 469ms
11 222 Руси Русев +23m 10s 466ms
12 223 Томислав Русев +23m 16s 983ms
13 218 Димитър Загоров +23m 54s 220ms
14 213 Делян Георгиев +24m 8s 967ms
15 215 Самуил Златев +24m 41s 718ms
16 226 Todor Buzdrev +28m 23s 974ms
17 204 Диан Спасов +28m 26s 222ms
5КМ ЖЕНИ Номер Име Фамилия Време Точки
1 217 Мартина Петкова +21m 8s 477ms 5
2 209 Ivelina Vasileva +22m 9s 976ms 4
3 220 Gergana Angelova +22m 11s 974ms 3
4 212 Ivaila Ivanova +24m 37s 985ms 2
5 210 Ана Коджастоянова +27m 35s 720ms 1
6 200 Ваня Дизова +27m 50s 721ms
7 201 Svetlana Kukuy +28m 53s 724ms
8 219 Ваня Тотева +29m 43s 975ms
9 225 Milena Dushanova +32m 30s 215ms
10 202 Марина Стаменова +32m 58s 486ms
11 211 Ralitsa Yankova +35m 20s 347ms
ДЕЦА Номер Име Фамилия Време
1 241 Ina Galova 0:07:52
2 244 Margarita Buzdreva 0:09:40
3 242 Maya  Galova 0:11:27
1 250 Калоян  Младенов 0:06:24
2 246 Алексей Петков 0:07:15
3 243 Velin Stoichev 0:07:21
4 249 Александър Станчев 0:07:24
5 248 Данаил Барански 0:08:51
X