Simeonovo Run’15 класиране

Simeonovo Run

Снимка – KrisoK Photograpy

Предварително класиране след Simeonovo Run 2015. Крайните резултати ще бъдат публикувани след 48 часа. При въпроси пишете ни във фейсбук или на info@trailseries.bg.

19.5км МЪЖЕ НОМЕР ИМЕ ФАМИЛИЯ ВРЕМЕ
1 71 Андрей Гридин +1h 37m 52s 136ms
2 1 Мартин Кирицов +1h 42m 40s 909ms
3 2 Димитър Михайлов +1h 42m 54s 023ms
4 32 Боян Рашев +1h 50m 51s 715ms
5 8 Danny Stones +1h 52m 7s 262ms
6 59 Николай Гугински +1h 55m 46s 735ms
7 28 Владимир Павлов +1h 59m 2s 634ms
8 4 Петър Попункьов +1h 59m 6s 681ms
9 39 Пламен Йорданов +1h 59m 45s 229ms
10 35 МИХАИЛ СТЕПАНОВ +2h 46s 158ms
11 36 Ангел Ангелов +2h 3m 34s 381ms
12 34 Ивайло Хаджиев +2h 4m 3s 928ms
13 58 Кольо Данков +2h 4m 44s 384ms
14 61 Венцеслав Петков +2h 6m 2s 682ms
15 63 Мартин Кръстев +2h 8m 16s 727ms
16 23 Марио Иванов +2h 8m 52s 464ms
17 41 Росен Лилов +2h 12m 24s 232ms
18 64 Георги Георгиев – Елби +2h 12m 25s 978ms
19 57 Ивайло Костадинов +2h 15m 57s 187ms
20 51 Николай Узунов +2h 16m 34s 501ms
21 21 Давид Маринов +2h 17m 35s 738ms
22 29 Grigor Varbanov +2h 18m 21s 300ms
23 30 Николай Петров +2h 19m 35s 419ms
24 40 Георги Пасков +2h 19m 43s 37ms
25 60 Боян Калчев +2h 21m 54s 354ms
26 52 Никола Овчарски +2h 24m 17s 547ms
27 54 Камен Тончев +2h 29m 18s 95ms
28 69 Velizar Bagarov +2h 30m 8s 67ms
29 24 Мариан Димитров +2h 30m 15s 30ms
30 22 Владимир Владимиров +2h 30m 15s 338ms
31 70 Петър Райжеков +2h 34m 43s 834ms
32 38 Bryan Jacobson +2h 36m 52s 759ms
33 68 Станислав Дамянов +2h 38m 17s 745ms
34 26 Daniel Pavlov +2h 38m 20s 495ms
35 49 Веселин Бараков +2h 38m 26s 352ms
36 33 Svilen Stoyanov +2h 43m 29s 50ms
37 27 Мирослав Карабонев +2h 46m 3s 133ms
38 25 Георги Кисьов +2h 49m 41s 588ms
39 47 Александър Спасов +2h 59m 44s 15ms
40 65 Александър Кънчев +2h 59m 47s 101ms
41 44 Иво Събев +3h 10s 435ms
42 43 Даниел Томов +3h 13s 666ms
43 37 Делян Кръстев +3h 51s 497ms
44 67 Мартин Колев +3h 2m 12s 930ms
45 72 Димитър Шалваджиев +3h 11m 7s 34ms
46 48 Иво Теодосиев +3h 35m 8s 430ms
47 66 Илиян Крумов DNF
19.5км ЖЕНИ НОМЕР ИМЕ ФАМИЛИЯ ВРЕМЕ
1 62 Антония Григорова +1h 51m 57s 622ms
2 53 Моника Филипова +2h 26s 704ms
3 42 Anna Stefanova +2h 12m 26s 453ms
4 31 Нина Енчева +2h 18m 39s 651ms
5 20 Яна Петрова +2h 42m 6s 265ms
6 55 Весела Кучева +2h 43m 8s 579ms
7 56 Ани Янева +2h 46m 40s 249ms
8 45 Лили Ангелова +3h 14s 17ms
9 46 Лора Тодорова +3h 15s 452ms
10 50 Ралица Илиева +3h 35m 6s 870ms
11км МЪЖЕ НОМЕР ИМЕ ФАМИЛИЯ ВРЕМЕ
1 129 Антон Стойчев +1h 3m 31s 654ms
2 100 Йордан Златев +1h 6m 42s 912ms
3 138 Милен Тончев +1h 6m 51s 86ms
4 127 Лъчезар Христов +1h 9m 46s 519ms
5 128 Александър Митев +1h 9m 59s 914ms
6 110 Stefan Shivarov +1h 10m 44s 62ms
7 136 Павел Илиев +1h 14m 50s 947ms
8 108 Асен Василев +1h 14m 59s 959ms
9 116 Иван Иванов +1h 15m 1s 663ms
10 113 Милен Сталев +1h 15m 14s 493ms
11 104 Иван Христов +1h 22m 35s 394ms
12 146 Мартин Бакърджиев +1h 23m 29s 194ms
13 144 Jonathan Salibra +1h 25m 33s 205ms
14 150 Константин Кочуков +1h 25m 38s 734ms
15 139 Тодор Павлов +1h 25m 53s 851ms
16 119 Виктор Баталов +1h 28m 2s 926ms
17 105 Никола Пащрапански +1h 28m 3s 839ms
18 145 Симеон Луков +1h 28m 20s 836ms
19 124 Ивелин Давидов +1h 28m 34s 313ms
20 137 Димитър Димкин +1h 28m 41s 829ms
21 109 Мартин Стоев +1h 29m 49s 58ms
22 115 Константин Желев +1h 30m 10s 559ms
23 102 Ivan Ivanov +1h 31m 46s 581ms
24 122 Даниел Копев +1h 41m 59s 70ms
25 151 Васил Михайлов +1h 42m 1s 585ms
26 120 Росен Симеонов +1h 42m 4s 659ms
27 123 Гико Копев +1h 42m 14s 67ms
28 148 Николай Трънков +1h 44m 21s 671ms
29 147 Георги К +1h 52m 22s 137ms
11км ЖЕНИ НОМЕР ИМЕ ФАМИЛИЯ ВРЕМЕ
1 106 Васка Благоева +1h 9m 59s 914ms
2 142 Стела Димитрова +1h 12m 4s 230ms
3 107 Елка Гълева +1h 15m 28s 213ms
4 126 Силия Гинчева +1h 15m 1s 496ms
5 103 Ива Петрова +1h 21m 42s 505ms
6 152 Каролина Калибацева +1h 21m 43s 892ms
7 135 Боряна Николчева +1h 25m 30s 747ms
8 143 Ваня Висарионова +1h 28m 25s 652ms
9 117 Деница Дянкова +1h 29m 45s 646ms
10 140 Василка Славова +1h 30m 56s 387ms
11 114 Вера Митова +1h 31m 4s 984ms
12 132 Тоника Карагьозова +1h 32m 45s 124ms
13 125 Десислава Йорданова +1h 40m 55s 73ms
14 101 Даниела Василева +1h 41m 17s 861ms
15 131 Дафинка Тодорова +1h 42m 33s 826ms
16 121 Петя Колева +1h 43m 40s 135ms
17 134 Татяна Добрева +1h 44m 59s 868ms
18 133 Меглена Бенева +1h 45m 3s 161ms
19 130 Yolly Ivanova +1h 50m 30s 211ms
20 149 Katerina Zagorska +2h 20m 14s 885ms
21 118 Elena Imaretska +2h 9m 32s 393ms
22 141 Кристина Седмакова 0
5.5км МЪЖЕ НОМЕР ИМЕ ФАМИЛИЯ ВРЕМЕ
1 219 Руси Русев +15m 38s 021ms
2 209 Кирил Даков +15m 38s 749ms
3 227 Олег Пенев +15m 43s 176ms
4 223 Владимир Ковачев +15m 47s 492ms
5 205 Пламен Гостев +16m 35s 491ms
6 215 Николай Николаев +16m 58s 517ms
7 218 Младен Александров +17m 968ms
8 211 Мартин Асенов +17m 19s 999ms
9 217 Borislav Petrov +17m 38s 431ms
10 226 Ангел Симов +18m 14s 477ms
11 208 Атанас Златаров +18m 15s 501ms
12 228 Александър Младенов +18m 24s 926ms
13 212 Стефан Витанов +21m 33s 751ms
14 225 Иво Костомберов +21m 36s 926ms
15 202 Кристиян Димитров +21m 44s 196ms
16 229 Калоян Младенов +21m 56s 996ms
17 222 Милен Иванов +22m 397ms
18 224 Димитър Върбанов +22m 29s 970ms
19 200 Красимир Андреев +23m 15s 946ms
20 207 Здравко Иванов +23m 24s 244ms
21 201 Красимир Гюров +23m 30s 491ms
22 204 Анатоли Илиев +23m 31s 401ms
23 206 Стоил Вълчков +23m 40s 423ms
24 230 Петър Симов +25m 21s 494ms
25 219 Руси Русев +31m 27s 480ms
26 112 Ivan Rachev +1h 30m 23s 584ms
5.5км ЖЕНИ НОМЕР ИМЕ ФАМИЛИЯ ВРЕМЕ
1 213 Anita Dimitrova +17m 18s 668ms
2 214 Ана Коджастоянова +18m 52s 892ms
3 221 Александра Иванова +21m 28s 940ms
4 210 Гергана Ангелова +21m 34s 940ms
5 203 Svetlana Tumbolova +22m 170ms
6 216 Ralitsa Yankova +24m 48s 217ms
7 111 Rositsa Racheva +36m 22s 617ms
8 220 Теодора Георгиева +36m 23s 525ms
9 231 Лора Варийска +47m 8s 864ms
1км МОМЧЕТА НОМЕР ИМЕ ФАМИЛИЯ ВРЕМЕ
656 Томислав Русев
661 Георги Стефанов
660 Алексей Петков
343 Юлиян Даков
664 Димитър Мургин
1км МОМИЧЕТА
484 Виктория Степанова
206 Рея Рачева
659 Анна-Мария Гюрова
667 Мирела Крумова
X