Malak Sechko Run’17 – results

Malak Sechko Run

Предварително класиране след Malak Sechko Run. Крайно класиране очаквайте до 48 часа.

19KM              
Rank Sex Name Surname Lap Final Time from 1st
1 65 male Александър Спасов 0:56:44 1:24:18 0:00:00
2 42 male Мирослав Спасов 0:57:49 1:25:05 0:00:47
3 47 male Samuel PAPOT 0:58:38 1:28:12 0:03:54
4 53 male Борислав Миланов 1:01:23 1:32:31 0:08:13
5 10 male Danny Stones 1:03:22 1:33:21 0:09:03
6 28 male Камен Тончев 1:02:31 1:34:38 0:10:21
7 5 male Милен Тончев 1:03:38 1:34:42 0:10:24
8 34 male Мартин Пепелджийски 1:03:34 1:34:53 0:10:36
9 55 male Ангел Ангелов n/a 1:35:50 0:11:33
10 26 male Цоньо Пенев n/a 1:37:12 0:12:55
11 6 male Марио Иванов 1:06:01 1:38:11 0:13:53
12 40 male Lyubomir Todorov 1:07:27 1:38:45 0:14:27
13 22 male Христо Кабадаев 1:09:05 1:41:35 0:17:18
14 25 male Владимир Мутафчиев 1:07:37 1:41:50 0:17:32
15 52 male Петър Петров 1:09:59 1:42:34 0:18:16
16 27 male Иван Бешев 1:10:28 1:45:28 0:21:10
17 43 male Симеон Червенков 1:11:46 1:45:58 0:21:41
18 51 male Тихомир Благоев 1:10:00 1:46:48 0:22:30
19 21 male Йосиф Станчев 1:11:37 1:49:43 0:25:25
20 60 male Георги Георгиев – Елби 1:15:16 1:49:56 0:25:39
21 45 male Hristo Tanev 1:15:04 1:51:55 0:27:37
22 66 male Мартин Колев 1:13:44 1:53:46 0:29:29
23 58 male Радослав Червенков 1:16:34 1:54:32 0:30:14
24 24 male Ясен Алексиев 1:17:04 1:55:39 0:31:21
25 46 male Виктор Любенов 1:16:18 1:56:04 0:31:46
26 41 male Атанас Атанасов 1:19:43 1:58:20 0:34:02
27 39 male Цветелин Замфиров 1:19:43 1:58:20 0:34:02
28 56 male Добри Стефанов 1:22:01 2:02:12 0:37:54
29 30 male Станислав Иванов 1:21:46 2:04:15 0:39:57
30 33 male Любомир Генов 1:17:20 2:04:19 0:40:01
31 23 male Владимир Калинов 1:23:54 2:06:07 0:41:49
32 29 male Момчил Златарев 1:22:24 2:06:09 0:41:52
33 38 male Димитър Тончев 1:21:50 2:12:09 0:47:52
34 49 male Георги Петров 1:25:25 2:13:39 0:49:22
35 99 male Иво Теодосиев 1:26:02 2:16:06 0:51:48
36 44 male Димитър Атанасов 1:21:33 DNF n/a
               
               
Rank Sex Name Surname Lap Final Time from 1st
1 69 female Тоня Цвяткова 1:13:59 1:49:15 0:00:00
2 13 female Malina Vatskicheva 1:16:51 1:53:48 0:04:34
3 37 female ГЕРГАНА МАЛЧЕВА 1:17:18 1:56:08 0:06:53
4 50 female Весела Кучева 1:24:18 2:03:43 0:14:28
5 35 female Силвия Алексиева 1:27:56 2:13:46 0:24:31
6 54 female Надежда Станилова 1:26:38 2:15:36 0:26:21
7 48 female Йордана Костова 1:40:25 2:27:09 0:37:54
8 36 female Ива Ангелова 1:40:36 2:32:21 0:43:06
               
13KM              
Rank Sex Name Surname Final Time from 1st  
1 119 male Йордан Петров 0:55:16 0:00:00  
2 32 male Дмитрий Ярошенко 0:55:18 0:00:02  
3 129 male Мартин Недялков 1:01:14 0:05:58  
4 138 male Владимир Милушев 1:01:46 0:06:30  
5 109 male Венцеслав Петков 1:02:30 0:07:14  
6 123 male Петър Колчев 1:03:31 0:08:15  
7 171 male Оги Ковачев 1:06:09 0:10:53  
8 140 male Костадин Гюмов 1:06:52 0:11:36  
9 134 male Пламен Колев 1:07:04 0:11:48  
10 3 male Александър Димов 1:07:23 0:12:07  
11 104 male Теодор Банев 1:07:51 0:12:35  
12 132 male Лъчезар Христов 1:09:11 0:13:55  
13 168 male Томас Слатинсис 1:09:47 0:14:31  
14 211 male Румен Павлов 1:10:30 0:15:14  
15 133 male Добромир Георгиев 1:10:33 0:15:17  
16 167 male Никола Марков 1:11:39 0:16:23  
17 139 male Христо Топузов 1:12:17 0:17:01  
18 172 male Цветан Йорданов 1:13:32 0:18:16  
19 121 male Емануил Ангелов 1:15:05 0:19:49  
20 116 male Даниел Медаров 1:16:13 0:20:57  
21 135 male Димитър Пенев 1:16:36 0:21:20  
22 126 male Калин Боевски 1:19:01 0:23:45  
23 180 male Станислав Дамянов 1:21:52 0:26:36  
24 107 male Кирил Манолов 1:21:59 0:26:43  
25 125 male Георги Петров 1:22:53 0:27:37  
26 131 male Тихомир Филипов 1:23:57 0:28:41  
27 179 male Людмил Никодимов 1:24:01 0:28:45  
28 106 male Захари Баков 1:24:05 0:28:49  
29 115 male Христо Добрев 1:24:05 0:28:49  
30 261 male Георги Москов 1:24:59 0:29:43  
31 111 male Мартин Бърнев 1:25:15 0:29:59  
32 120 male Teodor Neychev 1:25:58 0:30:42  
33 127 male Иван Христов 1:28:07 0:32:51  
34 110 male Милен Динев 1:28:28 0:33:12  
35 177 male Здравко Иванов 1:28:44 0:33:28  
36 176 male Кънчо Костадинов 1:36:36 0:41:20  
37 207 male Валентин Василев 1:37:37 0:42:21  
38 103 male Ангел Банев 1:39:44 0:44:28  
39 170 male Елия Атанасова 1:40:22 0:45:06  
40 136 male ИВАЙЛО ИВАНОВ 1:42:10 0:46:54  
41 102 male Владимир Димитров 1:42:57 0:47:41  
42 118 male Christian Olman 2:00:13 1:04:57  
43 57 male Борис Иванов 2:03:26 1:08:10  
44 137 male Николай Каменов 2:16:33 1:21:17  
45 163 male Сирил Креси 2:37:08 1:41:52  
46 105 male Стоян Чочков n/a n/a  
               
               
Rank Sex Name Surname Final Time from 1st  
1 175 female Славена Топалска 1:11:32 0:00:00  
2 108 female Ася Мицева 1:16:21 0:04:49  
3 18 female Галина Дженева 1:22:17 0:10:45  
4 215 female Ваня Висарионова 1:22:19 0:10:47  
5 164 female Myriam CASTAIGNEDE 1:22:45 0:11:13  
6 101 female Нели Стоилова 1:22:59 0:11:27  
7 128 female Кристина Бергова 1:23:57 0:12:24  
8 122 female Демяна Йосифова 1:25:09 0:13:37  
9 166 female Веселка Великова 1:26:08 0:14:36  
10 100 female Даниела Димитрова 1:28:33 0:17:01  
11 130 female Милена Ковачева 1:30:17 0:18:45  
12 169 female Станислава Ласкарова 1:40:15 0:28:43  
13 117 female Ина Гарванска 2:00:14 0:48:42  
14 124 female ДИАНА АНГЕЛОВА 2:00:36 0:49:04  
15 178 female Маргарита Кръстева 2:03:25 0:51:53  
16 173 female Мария Стефанова 2:10:03 0:58:30  
17    female Анета Великова      
18 162 female Ana Kodzhastoyanova 2:18:59 1:07:27  
               
6KM              
Rank Sex Name Surname Final Time from 1st  
1 250 male Андрей Гридин 0:23:23 0:00:00  
2 253 male Ахмед Ахмед 0:25:54 0:02:31  
3 202 male Живко Петров 0:26:26 0:03:03  
4 252 male Румен Стаматов 0:26:46 0:03:23  
5 251 male Венци Младенов 0:27:33 0:04:10  
6 266 male Николай Николаев 0:28:51 0:05:28  
7 255 male Мирослав Недков 0:30:30 0:07:07  
8 204 male Веселин Чобанов 0:30:31 0:07:08  
9 264 male Borislav Petrov 0:32:26 0:09:03  
10 267 male Младен Александров 0:32:47 0:09:25  
11 249 male Петър Вълчанов 0:33:00 0:09:38  
12 259 male Петко Чиков 0:33:25 0:10:02  
13 206 male Иван Граховски 0:35:19 0:11:56  
14 232 male Борислав Божанков 0:37:18 0:13:55  
15 203 male Ясен Колев 0:38:05 0:14:42  
16 200 male Георги Петров 0:41:54 0:18:31  
17 265 male Георги Митев 0:51:47 0:28:24  
18 209 male ДОБРИ СТЕФАНОВ 0:57:59 0:34:36  
19 220 male христо Витко 1:03:38 0:40:16  
22 210 male КРАСИМИР СТЕФАНОВ 1:04:13 0:40:50  
20 261 male Георги Москов 1:24:59 1:01:36  
21 205 male Ivan Rachev 1:28:05 1:04:42  
               
Rank Sex Name Surname Final Time from 1st  
1 256 female Радина Галова 0:37:33 0:00:00  
2 263 female Виктория Данова 0:37:54 0:00:21  
3 260 female Виктория Владимирова 0:38:51 0:01:18  
4 262 female Александра Иванова 0:42:00 0:04:27  
5 201 female Цветомира Павлова 0:44:17 0:06:44  
6 208 female Антоанета Йорданова 0:46:09 0:08:36  
7 257 female Ина Галова 0:49:47 0:12:14  
8 213 female Рея Рачева 1:01:00 0:23:26  
X