Heat Stroke Run 14 юли

Предварително класиране на RunBG Trail Series – Heat Stroke RunTrail Series
Крайното класиране на RunBG Trail Series: Heat Stroke Run – 14.07.2013

Жени 5.7км време номер име фамилия точки
1 00:25:41 129 Моника Филипова* 5
2 00:32:34 127 Александра Валасопуло* 4
3 00:37:51 110 Ваня Славчева* 3
4 00:38:10 160 Десислава Лефтерова 2
5 00:39:06 169 Надка Попова 1
6 00:40:03 80 Силвия Лазарова
7 00:40:37 119 Елица Иванова*
8 00:45:57 124 Нели Виденова*
Мъже 5.7км време номер име фамилия точки
1 00:25:37 46 Петър Терзиев* 5
2 00:26:36 39 Йордан Златев 4
3 00:28:16 123 Цветан Найденов* 3
4 00:28:41 101 Иван Кузманов* 2
5 00:29:07 114 Ради Ангелов* 1
6 00:29:22 131 Тихомир Венчеславов*
7 00:29:48 10 Александр Каневский*
8 00:31:06 120 Иван Бешев*
9 00:31:49 156 Георги Кисьов*
10 00:31:57 162 Веселин Лефтеров*
11 00:32:48 145 Георги М. Георгиев
12 00:32:54 108 Илиян Костов*
13 00:34:34 130 Константин Желев*
14 00:34:45 155 Димитър Костов*
15 00:41:18 102 Даниел Павлов*
Жени 13км време номер име фамилия точки
1 01:23:19 10 Жанет Митрева 10
2 01:25:40 170 Снежина Стефанова 9
3 01:28:46 2 Малина Вацкичева 8
4 01:29:05 90 Ива Дикова 7
5 01:29:31 60 Ивелина Гатева 6
6 01:30:44 73 Надежда Ангелова 5
7 01:39:24 19 Констанца Иванова 4
8 01:43:57 28 Венелина Емилова 3
9 01:44:03 62 Десислава Николова 2
10 01:53:47 18 Весела Димитрова 1
11 01:57:39 94 Яна Петрова
12 01:59:13 107 Александрина Славова
13 02:04:42 27 Диляна Атанасова
14 02:25:48 Константина Стоянова
Мъже 13км време номер име фамилия точки
1 01:08:52 59 Росен Лилов 10
2 01:11:42 5 Андрей Гридин 9
3 01:11:51 29 Димитър Михайлов 8
4 01:11:54 11 Петър Попункьов 7
5 01:13:07 148 Александър Желязков 6
6 01:15:33 139 Мартин Маринов 5
7 01:20:19 33 Димитър Димитров 4
8 01:23:22 73 Стефан Козарев 3
9 01:23:49 23 Георги Урумов 2
10 01:24:31 45 Милен Тончев 1
11 01:26:04 135 Тодор Цанков
12 01:26:31 69 Румен Котков
13 01:27:49 44 Венцислав Станчев
14 01:28:51 8 Васил Такев
15 01:28:58 111 Стоян Екупов
16 01:29:09 50 Александър Димов
17 01:30:41 38 Стефан Маринов
18 01:34:46 140 Пламен Йорданов
19 01:34:59 72 Венцислав Апостолов
20 01:35:14 70 Helder Palhas
21 01:43:39 65 Hugues Hugues
22 01:45:00 144 Борислав Иванов
23 01:45:16 66 SALDUCCI PIERRE
24 01:49:30 81 Александър Кънчев
25 01:51:33 37 Георги Гачев
26 01:51:35 181 Александър Кюрчев
27 01:53:45 54 Ивайло Стоянов
28 01:57:31 75 Георги Керемидчиев
29 01:59:31 43 Ивайло Хаджиев
30 02:02:58 56 Константин Стоянов
31 02:04:15 32 Димитър Пашов
32 02:05:38 34 Даниел Симеонов
33 02:17:46 164 Георги Паунов*
34 02:17:47 52 Калин Блажев
35 02:17:48 142 Мариян Таков
девойки време номер име фамилия
1 00:13:41 150 Йоана Христова
2 00:15:11 194 Йоана Христанова
3 00:17:15 196 Илиана Стефанова
4 00:17:32 146 Десислава Йорданова
5 00:19:54 197 Надя Василева
6 00:25:52 143 Ива Георгиева
7 00:25:53 141 Ния Георгиева
юноши време номер име фамилия
1 00:14:44 33 Самуил Златев
2 00:14:55 168 Борис Козарев
3 00:15:04 180 Тома Котков
4 00:17:05 191 Александър Котков
X