Железница 2.0 – 20 януари

Класиране

Благодарим на всички участвали и помогнали на Йордан Петров. За претенции относно класирането пишете ни на info@trailseries.bg.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Класиране – 5.4 км

  Жени        
  време номер име фамилия точки
1 00:26:03 132 Моника Д.Филипова 5
2 00:30:02 144 Ваня Костова 4
3 00:31:21 108 Боряна Балканска 3
4 00:33:40 110 Ваня Славчева 2
5 00:36:21 115 Гергана В.Михайлова 1
6 00:36:41 128 Мария Латинова
7 00:36:53 102 Александрина Славова
8 00:37:37 136 Ралица Л.Чипева
9 00:37:46 180 Ваня Давидова
10 00:38:26 137 Росица С.Дачева
11 00:38:58 133 Надка Попова
12 00:41:25 156 Лина Филипова
Мъже        
време номер име фамилия точки
1 00:20:33 105 Александър Василев 5
2 00:22:12 143 Христо Д.Дакашев 4
3 00:25:17 146 Младен Г.Гинев 3
4 00:25:36 135 Петър Пировски 2
5 00:25:59 116 Данаил Захариев 1
6 00:26:10 129 Мартин М.Мургин
7 00:26:34 121 Иван Боев
8 00:26:57 134 Петър Терзиев
9 00:28:35 113 Георги Георгиев
10 00:28:47 41 Йордан Ангелов
11 00:29:01 160 Александър Найденов
12 00:29:07 118 Деян Лазаров
13 00:29:09 141 Тихомир Чобанов
14 00:29:53 103 Александър В.Дяков
16 00:30:32 131 Михаил В.Станчев
18 00:32:14 106 Ангел А.Еленков
19 00:32:28 119 Емил Стойчев
20 00:32:55 111 Васил С.Софрониев
21 00:33:55 154 Тодор Бояджиев
22 00:34:16 124 Искрен Гарвански
23 00:34:43 130 Мирослав Джоканов
24 00:34:52 122 Иван Н.Стоянов
25 00:34:57 30 Джъстин Дилард
26 00:35:01 140 Тихомир Димов
27 00:35:08 127 Лазар Тошкин
28 00:36:56 145 Христо Борисов
29 00:37:44 44 Калин М.Маринов
30 00:38:04 169 Спас Спасов
31 00:38:15 104 Александър Данчев
32 00:39:00 126 Кристиян Маринов
33 00:43:44 120 Емилиян С.Онуфриев
34 00:43:48 138 Светослав Н.Халачев
35 00:43:54 142 Тодор С.Георгиев

Класиране – 13 км

  Жени        
  време номер име фамилия точки
1 01:04:54 80 Христина Козарева 10
2 01:07:10 60 Мая Недялкова 9
3 01:11:16 52 Лиляна Пчеларова 8
4 01:18:44 16 Венелина Емилова 7
5 01:21:37 58 Мария М.Николова 6
6 01:22:32 59 Мартина Петкова 5
7 01:25:07 94 Яна П.Петрова 4
8 01:28:30 56 Людмила Иванова 3
9 01:30:14 152 Мая Кателиева 2
10 01:34:43 67 Нина Л.Димова 1
11 01:37:47 49 Константина Стоянова
12 finished 18 Весела Димитрова
13 finished 53 Лора Йорданова
14 finished 74 Стефани Стоянова
  Мъже        
  време номер име фамилия точки
1 00:48:32 2 Кирил Л.Николов 10
2 00:57:42 71 Петър Попункьов 9
3 00:58:06 1 Йордан В.Петров 8
4 00:58:28 33 Димитър А.Димитров 7
5 00:58:57 8 Антон Стойчов 6
6 00:59:38 7 Ален Ф.Драголов 5
7 01:03:59 n/a Милен Балабанов
8 01:04:10 6 Александър Х.Желязков 4
9 01:06:27 151 Цанко Стойков 3
10 01:06:50 19 Владимир Калинов 2
11 01:06:52 157 Райко Стефанов  1
12 01:07:15 158 Николай Георгиев
13 01:07:50 23 Георги Урумов
14 01:08:08 63 Николай Г.Кабаджов
15 01:08:47 45 Камен Тончев
16 01:09:07 61 Мирослав Д.Кирилов
17 01:10:05 47 Христо Кабадаев
18 01:10:24 69 Панайот Лалев
19 01:10:28 20 Владимир Л.Пенов
20 01:10:31 10 Божидар А.Кръстев
21 01:10:37 27 Дамян Калагларски
22 01:10:43 153 Стоян Теркиев
23 01:11:03 54 Любен Ц.Кенанов
24 01:11:08 150 КРАСИМИР КРЪСТЕВ
25 01:11:11 5 Александър Янев
26 01:12:09 13 Борислав Бурлак
27 01:13:27 155 Николай Бойчев
28 01:13:52 73 Стефан Козарев
29 01:14:08 9 Апостол Саръиванов
30 01:14:12 39 Йордан Б.Златев
31 01:14:24 38 Иван Дърпатов
32 01:14:43 51 Кристиян Георгиев
33 01:14:57 26 Георгри Георгиев
34 01:15:11 12 Борис Иванов
35 01:15:18 72 Станислав И.Петров
36 01:17:18 25 Георги С.Игнатов
37 01:17:25 n/a Емил Томов
38 01:17:39 24 Георги Цанков
39 01:17:40 64 Николай Кръстев
40 01:20:02 50 Красимир Г.Байлов
41 01:22:58 17 Венцислав Трифонов
42 01:23:12 29 Деян В.Дянков
43 01:23:45 36 Ивайло М.Коларов
44 01:24:03 65 Николай Йорданов
45 01:24:31 148 Антон Андонов
46 01:24:44 79 Филип Филипов
47 01:28:04 43 Калин Блажев
48 01:29:34 77 Тодор Мирчев
49 01:29:57 48 Константин Стоянов

 

X