GolyamSechkoRun – класиране

Golyam Sechko Run - Trail SeriesКрайно класиране и точки след #GolyamSechkoRun.

5.4км Мъже
Място Име Презиме Фамилия Номер Време Точки
1 Иван Димитров Димитров 217 00:20:18.000 5
2 Daniel Petrov Pavlov 102 00:27:11.000 4
3 Самуил Златев 166 00:28:52.000 3
4 Кристиян Калинов Димитров 285 00:29:04.000 2
5 Дамян Калгларски 439 00:29:47.000 1
6 George Vasile Spiridon 329 00:30:57.000
7 Здравко Георгиев Здравков 134 00:31:03.000
8 Георги Василев Петров 308 00:31:50.000
9 Иван Маринов Гинев 76 00:31:52.000
10 Tihomir Dimov Dimov 193 00:32:16.000
11 Ilian Manolov 451 00:33:17.000
12 Георги Илков Попов 386 00:34:58.000
13 Иван Димитров Топлийски 237 00:35:12.000
14 Любомир Видов 99 00:35:15.000
15 Георги Комсийски 442 00:36:06.000
16 Стефан Юлиянов Величков 393 00:37:07.000
17 Валентин Киров Киров 401 00:39:18.000
18 Симеон Пламенов Василев 143 00:45:44.000
19 Борис Николаев Мутафчиев 135 00:45:46.000
5.4км Жени
Място Име Презиме Фамилия Номер Време Точки
1 Невена Иванова Костова 192 00:31:07.000 5
2 Гергана Михайлова 432 00:31:36.000 4
3 Mariana Plamenova Ivanova 459 00:32:33.000 3
4 Виктория Йорданова Станчева 430 00:33:29.000 2
5 Надка Попова 433 00:33:57.000 1
6 Светла Стоянова Трупчева 390 00:36:41.000
7 Елена Георгиева Карамишева 314 00:37:25.000
8 Соня Григорова Мурджева 266 00:38:27.000
9 Красимира Иванова Стоунс 265 00:41:10.000
10 Зорница Стефанова Калчева 115 00:42:03.000
11 Калина Митева 464 00:47:38.000
13км Мъже
Място Име Презиме Фамилия Номер Време Точки
1 Антон В Стойчев 332 00:51:20.000 10
2 Петър Петров Савов 28 00:59:13.000 9
3 Милен Тодоров Тончев 403 00:59:40.000 8
4 Пирин Михайлов Галов 27 01:01:52.000 7
5 Лъчезар Костадинов Христов 211 01:02:13.000 6
6 Йордан Борисов Златев 133 01:03:27.000 5
7 Danny William Stones 260 01:03:31.000 4
8 Ивайло Йорданов Иванов 468 01:05:05.000 3
9 Николай Александров Алексиев 458 01:05:58.000 2
10 Петър Георгиев Райков 189 01:06:03.000 1
11 Todor Balchev 446 01:07:04.000
12 Ангел Ангелов Ангелов 119 01:07:11.000
13 Veselin Lachezarov Valev 339 01:07:35.000
14 Наско Kamenov Василев 275 01:08:30.000
15 Стефан Стефанов Козарев 73 01:08:33.000
16 Борис Божидаров Бегъмов 465 01:08:52.000
17 Виктор Мариов Маринов 199 01:08:54.000
18 Георги Бонев 460 01:09:16.000
19 Filip Tsvetoslavov Filipov 268 01:10:01.000
20 Емил Койчев Иванов 65 01:10:31.000
21 Искрен П Кръстев 334 01:10:43.000
22 Ивайло П Иванов 243 01:10:45.000
23 Антон Димитров Михайлов 32 01:10:54.000
24 Илдар Михнев 402 01:11:00.000
25 Павел Илиев Илиев 157 01:11:32.000
26 Пламен Илиев 435 01:13:19.000
27 Anton Bashev 445 01:13:20.000
28 Калин Венциславов Генев 36 01:14:13.000
29 Борис Живков Иванов 233 01:14:25.000
30 Александър Руменов Найденов 245 01:14:27.000
31 Венцислав Евгениев Трифонов 270 01:15:18.000
32 Николай Найденов Кръстев 179 01:15:20.000
33 Damien Saint-James 427 01:15:34.000
34 Виктор Иванов Дончев 394 01:16:02.000
35 Николай Вилямов Манев 287 01:16:05.000
36 Виктор Венциславов Стоев 234 01:16:54.000
37 Шакир Акифов Ахмедов 389 01:17:23.000
38 Константин Стефанов Стоянов 443 01:17:50.000
39 Митко Николов Митков 100 01:19:01.000
40 Ivo Mihailov 450 01:19:42.000
41 НИКОЛАИ МИХАИЛОВ СТЕПАНОВ 359 01:21:59.000
42 Николай Максимов Дянков 180 01:22:11.000
43 Станислав Стефанов Георгиев 336 01:22:23.000
44 Борис Георгиев Карамишев 242 01:22:55.000
45 Светослав Симеонов Маринов 374 01:23:00.000
46 Християн Илиев Иванов 249 01:24:00.000
47 Emil Veselinov Aposolov 256 01:25:31.000
48 Боян Александров Стоименов 175 01:25:39.000
49 Lachezar Panayotov Balgariev 436 01:26:44.000
50 Nikolai Nishkalov 441 01:26:45.000
51 Dimitar Dimitrov 447 01:27:42.000
52 Maksim 453 01:28:15.000
53 Валентин Минчев Вачков 246 01:28:18.000
54 Людмил Николов Димитров 257 01:29:47.000
55 Николай Николаев Миков 452 01:29:52.000
56 Иван Иванов Дионисиев 372 01:30:14.000
57 Ивайло Живков Жеков 371 01:30:16.000
58 Пирин Александров Карабенчев 226 01:31:00.000
59 Георги Михайлов Керемидчиев 426 01:34:42.000
60 Спас Спасов Спасов 255 01:38:51.000
61 Калин Бойков Блажев 449 01:38:53.000
62 Йордан Христов Радунчев 110 01:47:51.000
13км Жени
Място Име Презиме Фамилия Номер Време Точки
1 Моника Димитрова Филипова 14 01:01:51.000 10
2 Галина Ангелова Дженева 71 01:04:52.000 9
3 Надежда Соколова Ангелова 244 01:08:14.000 8
4 Десислава Ивайлова Иванова 379 01:13:30.000 7
5 Каролина Калибацева 116 01:13:55.000 6
6 Мая Стоилова Стоилова 261 01:15:36.000 5
7 Калина Пламенова Петкова 247 01:16:00.000 4
8 Ваня Георгиева Славчева 97 01:17:26.000 3
9 Елена Николаева Русева 145 01:17:57.000 2
10 Мария Михнева 383 01:21:27.000 1
11 Julia Chavdarova Konova 286 01:22:14.000
12 Деница П Кателиева 335 01:22:20.000
13 Иванка Цветанова Йорданова 252 01:22:28.000
14 Ваня Висарионова 70 01:22:51.000
15 Emanuel Bergonzi 428 01:23:21.000
16 Яна Ясенова Цонева 438 01:23:46.000
17 Яна Петрова Петрова 16 01:23:56.000
18 Боряна Петрова Николчева 358 01:27:15.000
19 Милена Ален Ковачева 86 01:27:17.000
20 деница делчева минчева 93 01:27:23.000
21 Kamelia Atanasova 448 01:27:40.000
22 Мирела Н Заричинова 399 01:28:19.000
23 Петя Колева Недялкова 258 01:28:33.000
24 Ралица Илиева Илиева 466 01:34:38.000
18,4км Мъже
Място Име Презиме Фамилия Номер Време Точки
1 Росен Бориславов Лилов 254 01:09:56.000 15
2 Андрей Петров Абаджиев 10 01:15:02.000 14
3 Mартин Mаринов Kирицов 85 01:16:57.000 13
4 Димитър Андреев Русев 44 01:17:05.000 12
5 Димитър Александров Димитров 2 01:19:25.000 11
6 Kalinba Vasilev Vasilev 398 01:21:07.000 10
7 Петър Евлогиев Попункьов 4 01:21:17.000 9
8 Тодор Владимиров Христов 235 01:21:45.000 8
9 Величко Манолов 470 01:22:01.000 7
10 Georgi Grishev Bankov 141 01:25:58.000 6
11 Николай Гугински 454 01:26:53.000 5
12 Стоян Иванов Тодоров 457 01:27:27.000 4
13 Ростислав Николаев Минковски 165 01:28:26.000 3
14 Георги Руменов Урумов 248 01:33:31.000 2
15 Александър Александров Димов 361 01:33:43.000 1
16 VLADIMIR HRISTOV TODOROV 375 01:34:48.000
17 Венцеслав Сергеев Петков 381 01:34:58.000
18 Здравко Найденов Кръстев 360 01:35:17.000
19 Христо Георгиев Кабадаев 240 01:36:01.000
20 Никола Стойчев Николов 396 01:36:57.000
21 Владимир Пенов 322 01:36:58.000
22 Борис Димитров Милушев 22 01:37:51.000
23 Момчил M Блъсков 205 01:39:18.000
24 Георги Литвиненков 437 01:40:47.000
25 Jeremy Martin Martin 391 01:42:08.000
26 Красимир Лалов Жеков 33 01:44:36.000
27 Иван Валериев Радев 324 01:45:17.000
28 Ivan Stamatov Stamatov 118 01:46:54.000
29 Никола Светозаров Григоров 79 01:48:46.000
30 Владимир Калимов 431 01:48:58.000
31 Николай Иванов Титев 172 01:51:29.000
32 Георги д Станчев 250 01:53:06.000
33 Николай Петров Петров 425 01:56:59.000
34 Мартин Кирилов Кожинков 81 01:58:16.000
35 Георги Желязков Кисьов 347 01:59:48.000
36 Павел Стоянов Динчийски 456 02:01:10.000
37 Mathieu Bruchon 158 02:01:28.000
38 Pierre French SALDUCCI 429 02:01:33.000
39 Ивайло Тодоров Хаджиев 455 02:04:08.000
40 Павлин Николаев Георгиев 382 02:04:50.000
41 Bo Kamp Dudek 331 02:05:17.000
42 Боян Дочев Бановски 463 02:06:32.000
43 Димитрий Николаевич Акчарлиев 338 02:08:46.000
44 Димитрий Николаевич Акчарлиев 338 02:08:46.000
18,4км Жени
Място Име Презиме Фамилия Номер Време Точки
1 Мая Сашова Недялкова 13 01:24:02.000 15
2 Maria Miteva Nikolova 283 01:28:47.000 14
3 Десислава Любомирова Христова 395 01:49:00.000 13
4 Рени Иванова Христова 109 01:56:06.000 12
5 Евелина Гатева 424 01:59:37.000 11
6 Констанца Ленинова Иванова 20 02:00:16.000 10
7 Malina Marinova Vatskicheva 12 02:05:40.000 9
8 Нина Ламбова Димова 462 02:06:41.000 8
9 Мария Димитриева Акчарлиева 337 02:08:45.000 7
10 Десислава Любомирова Николова 98 02:11:52.000 6
11 Диляна Алекова Атанасова 24 02:12:18.000 5
Пишлемета – 1000м
Място Име Презиме Фамилия Номер Време
1 Дамян Милианов Данов 405 00:25:16.000
2 Калоян Красимиров Николов 384 00:26:04.000
3 Боян Бановски 461 00:26:15.000
Място Име Презиме Фамилия Номер Време
1 Йоана Христанова 422 00:26:24.000
2 Ина Галова 469 00:26:29.000
3 Бояна Комсийска 444 00:28:43.000
4 Иляна Арабаканова 440 00:35:54.000
X