iRanRun-results

iRan Run

Предварително класиране на Trail Series: iRan Run. Крайното класиране и точките за етапа ще бъдат публикувани до 48 часа. За въпроси може да се обръщате към нас на info@trailseries.bg или фейсбук страницата ни.

16.7км Мъже

Име Време
Андрей Викторович Гридин 01:20:15 15
Димитър Георгиев Михайлов 01:20:17 14
Димитър Андреев Русев 01:23:40 13
Patrick Ren? Vieux 01:28:02 12
Милен Тодоров Тончев 01:28:20 11
Петър Димитров Терзиев 01:32:30 10
Здравко Найденов Кръстев 01:33:33 9
Марио Иванов Иванов 01:35:10 8
МИХАИЛ ОЛЕГОВ СТЕПАНОВ 01:36:20 7
Атанас Атанасов 01:40:15 6
Николай A Узунов 01:46:30 5
Тодор Владимиров Христов 01:49:30 4
Николай Найденов Кръстев 01:50:03 3
Любомир Ноков 01:52:22 2
Момчил Йорданов Златарев 01:52:40 1
Димитрий Акчарлиев 01:59:42
Веселин Маринов Лефтеров 02:04:40
Helder Varela Palhas 02:10:00
Чaвдар Сергеев Цочев 02:10:01
Красимир Лалов Жеков 02:13:00
Иван Величков Бешев 02:19:08
Георги Желязков Кисьов 02:20:13
Цветомир Павлинов Банков 02:20:14
Шакир Акифов Ахмедов DNS
Спиридон Алексиев Спиридонов DNS
Мирослав Генчев Запорожанов DNS
Мартин Николаев Йоцев DNS
Стефан Иванов Иванов DNS
Николай Иванов Титев DNS
Методий Методиев DNS
мартин маринов кирицов 01:37:02/DNS

16.7км Жени

Име Време
Галина Ангелова Дженева 01:34:58 15
Malina Marinova Vatskicheva 01:43:32 14
Десислава Любомирова Христова 01:44:00 13
Рени Иванова Христова 01:50:02 12
Констанца Ленинова Иванова 01:52:20 11
Боряна П. Николчева 01:52:26 10
Яна Ясенова Цонева 01:53:39 9
Нина Димова 01:55:15 8
Милена Ален Ковачева 01:55:40 7
Весела Валентинова Кучева 02:09:03 6
Климентина Рашева 02:13:01 5
Ралица Илиева Илиева DNS
Нина Георгиева Проданова-Йоцева DNS
Яна Петрова Петрова 11.5km/DNF

11.5км Мъже

Danny William Stones 00:57:46 10
Тодор Павлинов Павлов 00:58:01 9
Ростислав Николаев Минковски 00:59:21 8
Петър Савов 00:59:51 7
Пирин Михайлов Галов 00:59:59 6
damien aza SAINT-JAMES 01:06:56 5
Йордан Иванов Тодоров 01:09:51 4
Yassen Alexandrov Alexiev 01:15:23 3
Yassen Deyanov Spassov 01:18:43 2
Калин Бойков Блажев 01:20:41 1
Кристиян Калинов Димитров 01:20:43
Stefan Petkov Marinov 01:20:47
Иван Георгиев Гергов 01:25:11
Борис Живков Иванов 01:25:12
Nikolay mihailov Stepanov 01:25:14
HUGO lucas SAINT-JAMES 01:39:51
Loic Pierre Hourdebaigt 01:40:35
Спас Спасов Спасов DNS
Константин Константинов Желев DNS
Емил Хаджиев DNS
Янко Йорданов Дойчинов DNS
Красимир Тодоров Николов DNS

11.5км Жени

Надежда Соколова Ангелова 01:06:29 10
Ваня Стефанова Висарионова 01:25:14 9
Зорница Вакова 01:25:17 8
Ани Владимирова Янева 01:25:34 7
Таня Иванова 01:29:45 6
Надя Пламенова Попова 01:43:31 5
Каролина Калибацева 01:59:13 4
Мартина Николова Петкова DNS
Даниела Николаева Иванова DNS
Анастасия Михайлова Вълканова DNS

5.2км Мъже

Петър Георгиев Райжеков 00:27:30 5
Илиян BUSHIDO Крумов 00:27:32 4
Пламен Пламенов Гостев 00:27:33 3
Radu Nicolae Barcan 00:27:48 2
Kiril Minchev Stanev 00:28:57 1
Антон Свиленов Андонов 00:32:32
Димитър Владимиров Симеонов 00:32:40
Асен Райчев Райчев 00:33:55
Дамян Креси 00:35:23
Людмил Георгиев Георгиев 00:35:25
Георги Ст.Георгиев 00:35:27
Сирил Креси 00:35:35
Иван Христов Георгиев 00:36:01
Любомир Светославов Видов 00:38:07
Здравко Георгиев Здравков DNS
Явор Георгиев Данаилов DNS
Йоан Николаев Титев DNS
Искрен П Кръстев DNS
Християн Илиев Иванов DNS

5.2 км Жени

Кристина Николаева Бергова 00:33:41 5
Цветелина Геновска 00:35:09 4
Росица Анжелова Георгиева 00:35:29 3
ANNE a?lis SAINT-JAMES 00:35:37 2
Маргарита Велинова Кръстева 00:38:18 1
Валентина Йончева 00:39:43
Божидара Златанова 00:39:43
Катерина Ивайлова Павлова 00:39:45
Деница Минчева 00:43:09
Красимира Иванова Стоунс 00:51:33
Ивелина георгиева петрова DNS
Кайа Николаева Титева DNS

 

X