Baba Marta Run’17 – results

Baba Marta 2017 coverПредварително класиране от Baba Marta Run 2017. Крайно класиране и точки очаквайте до 48 часа.

16KM               
RANK SEX NAME SURNAME TIME GAP Points
1 7 male Александър Спасов 1:05:29 0:00:00 15
2 50 male Александър Василев 1:05:47 0:00:18 14
3 38 male Дмитрий Ярошенко 1:06:23 0:00:54 13
4 8 male Miroslav Spasov 1:06:45 0:01:16 12
5 90 male Samuel Papot 1:11:27 0:05:58 11
6 51 male Валентин Борисов 1:11:32 0:06:03 10
7 93 male Иво Димитров 1:12:00 0:06:31 9
8 4 male Ангел Ангелов 1:13:47 0:08:18 8
9 5 male Milen Tonchev 1:14:30 0:09:01 7
10 45 male Nikolay Petrov 1:14:39 0:09:10 6
11 34 male Martin Pepeldzhiyski 1:15:15 0:09:46 5
12 49 male Ivan Gochev 1:16:14 0:10:45 4
13 46 male Nikolay Petkov 1:16:36 0:11:07 3
14 85 male Viktor Tankov 1:17:14 0:11:45 2
15 33 male Кирил Йонов 1:17:52 0:12:23 1
16 43 male Pirin Galov 1:17:53 0:12:24
17 6 male Mario Ivanov 1:18:30 0:13:01
18 27 male Jonathan Thompson 1:21:27 0:15:58
19 67 male Tihomir Blagoev 1:21:37 0:16:08
20 58 male Николай Кръстев 1:22:06 0:16:37
21 95 male Thomas Slatintsis 1:23:15 0:17:46
22 92 male Aleksandar Mitev 1:23:17 0:17:48
23 49 male ivan gochev 1:24:31 0:19:02
24 39 male Симеон Червенков 1:24:57 0:19:28
25 37 male Hristo Dobrev 1:25:14 0:19:45
26 47 male Ivan Yosifov 1:25:26 0:19:57
27 28 male Krasimir Zhekov 1:25:36 0:20:07
28 68 male Yordan Zlatev 1:25:47 0:20:18
29 22 male Dobromir Georgiev 1:26:25 0:20:56
30 24 male Veselin Deliivanov 1:26:39 0:21:10
31 86 male Stefan Kozarev 1:27:27 0:21:58
32 42 male Lyudmil Nikodimov 1:28:43 0:23:14
33 55 male Radoslav Chervenkov 1:28:52 0:23:23
34 89 male Йосиф Станчев 1:29:07 0:23:38
35 35 male Андрей Самарджиев 1:29:30 0:24:01
36 30 male Vladi Konstantinov 1:29:50 0:24:21
37 83 male Iliyan Petkov 1:30:11 0:24:42
38 26 male Georgi Petrov 1:32:04 0:26:35
39 48 male Момчил Момчилов 1:32:06 0:26:37
40 63 male Petar Petrov 1:32:11 0:26:42
41 56 male Dobri Stefanov 1:33:28 0:27:59
42 54 male Nikilay Dikanchev 1:34:01 0:28:32
43 40 male Andrea Frare 1:34:57 0:29:28
44 44 male Damyan Stoychev 1:35:54 0:30:25
45 21 male Blagoy Pavlov 1:37:31 0:32:02
46 64 male Мартин Секулов 1:38:06 0:32:37
47 29 male Stanislav Ivanov 1:38:08 0:32:39
48 41 male Georgi Drambozov 1:41:03 0:35:34
49 32 male Ivaylo Petkov 1:42:19 0:36:50
50 84 male Ivo Teodossiev 1:43:49 0:38:20
51 81 male Borislav Iliykov 1:46:26 0:40:57
52 59 male Anastas Yankov 1:55:35 0:50:06
53 82 male Lydmil Rangelov 2:06:43 1:01:14
RANK SEX NAME SURNAME TIME GAP Points
1 97 female Snejina Stefanova 1:22:46 0:00:00 15
2 18 female Galina Dzheneva 1:26:58 0:04:12 14
3 13 female Malina Vatskicheva 1:29:30 0:06:44 13
4 94 female Mariela Madzharova 1:33:40 0:10:54 12
5 52 female Надежда Станилова 1:35:01 0:12:15 11
6 53 female Гергана Малчева 1:35:16 0:12:30 10
7 62 female Gergana Petrova 1:36:01 0:13:16 9
8 88 female Myriam CASTAIGNEDE 1:36:58 0:14:12 8
9 25 female Vesela Kucheva 1:37:08 0:14:22 7
10 36 female Elena Ruseva 1:37:38 0:14:53 6
11 23 female Ani Yaneva 1:45:50 0:23:04 5
12 91 female Nelly Stoilova 1:47:55 0:25:09 4
13 70 female Sevelina Kirova 1:48:09 0:25:24 3
14 57 female Mariq Stefanova 1:48:44 0:25:58 2
15 87 female Stanislava Laskarova 1:52:12 0:29:26 1
16 61 female Daniela Koevska 1:55:34 0:32:48
10KM              
RANK SEX NAME SURNAME TIME GAP Points
1 123 male Bo Dudek 0:48:59 0:00:00 10
2 129 male Momchil Naydenov 0:51:48 0:02:49 9
3 142 male Plamen Kolev 0:52:37 0:03:38 8
4 139 male Костадин Гюмов 0:52:58 0:03:58 7
5 148 male Филип Лхамсурен 0:54:27 0:05:28 6
6 114 male Теодор Банев 0:54:33 0:05:34 5
7 149 male Румен Павлов 0:54:59 0:06:00 4
8 140 male Hristo Topuzov 0:55:21 0:06:22 3
9 102 male Todor Georgiev 0:55:41 0:06:42 2
10 105 male Zahari Bakov 0:57:43 0:08:44 1
11 133 male Kalin Boevski 0:57:48 0:08:49
12 130 male Todor Patarliev 0:58:39 0:09:40
13 146 male Petko Chikov 1:01:23 0:12:24
14 124 male Димитър Пенев 1:01:31 0:12:31
15 126 male Jose Ignacio Nievas 1:01:35 0:12:36
16 116 male Daniel Medarov 1:01:36 0:12:36
17 115 male Tihomir Filipov 1:01:45 0:12:46
18 120 male Plamen SLAVOV 1:02:28 0:13:28
19 144 male Mladen Aleksandrov 1:03:12 0:14:13
20 121 male Zdravko Ivanov 1:03:49 0:14:49
21 125 male Георги Петров 1:04:16 0:15:17
22 132 male Krassimir Stephanov 1:04:29 0:15:29
23 137 male Mr. Pessoa 1:04:55 0:15:56
24 122 male Gogo Milev 1:05:41 0:16:41
25 127 male Borislav Bozhankov 1:06:08 0:17:09
26 141 male Димитър Н. 1:06:21 0:17:22
27 117 male Ventsislav Trifonov 1:07:01 0:18:02
28 112 male Mihail Dimitrov 1:08:12 0:19:13
29 104 male Stoyan Chochkov 1:09:34 0:20:35
30 165 male Alexander Nedyalov 1:09:43 0:20:44
31 138 male Rosen Simov 1:10:00 0:21:01
32 111 male Kostadin Ganchev 1:10:05 0:21:06
33 110 male Martin Barnev 1:10:24 0:21:25
34 136 male Pepillo Garc?a Pedrajas 1:12:43 0:23:44
35 135 male Kiril Rusev 1:17:36 0:28:36
36 265 male Georgi Mitev 1:30:22 0:41:22
37 147 male Валентин Василев 2:06:56 1:17:57
RANK SEX NAME SURNAME TIME GAP Points
1 118 female Slavena Topalska 0:56:52 0:00:00 10
2 107 female Oriana Horneck 0:57:58 0:01:06 9
3 19 female Gergana Angelova 1:01:34 0:04:42 8
4 100 female Daniela Vasileva 1:02:27 0:05:36 7
5 145 female Vanya Visarionova 1:04:53 0:08:01 6
6 113 female Daniela Dimitrova 1:07:10 0:10:18 5
7 101 female Elizabeth Dimitrova 1:11:32 0:14:40 4
8 108 female Svetla Trupcheva 1:13:53 0:17:01 3
9 143 female Ана Коджастоянова 1:17:42 0:20:51 2
10 109 female Ирина Страчкова 1:17:51 0:20:59 1
11 150 female Mihaela Petrova 1:17:52 0:21:00
12 103 female Tatiana Georgieva 1:18:16 0:21:24
6KM              
RANK SEX NAME SURNAME TIME GAP Points
1 217 male Zhivko Petrov 0:30:46 0:00:00 5
2 260 male Petar Valchanov 0:38:25 0:07:39 4
3 214 male Miroslav Nedkov 0:38:48 0:08:02 3
4 242 male Иво Костомберов 0:39:39 0:08:53 2
5 275 male Цветомир Атанасов 0:40:39 0:09:53 1
6 274 male димитър атанасов 0:40:39 0:09:53
7 237 male Никола Пащрапански 0:44:12 0:13:26
8 234 male Rossen Gurgov 0:45:24 0:14:38
9 292 male Daniel Zhelyazkov 0:45:45 0:14:59
10 216 male Stoil Stoilov 0:48:00 0:17:14
11 291 male Adelin Ganayem 0:55:20 0:24:34
12 293 male Veselin Petrunov 0:58:25 0:27:39
13 219 male Dobrri stefanov 1:06:26 0:35:40
14 218 male Angel Stefanov 1:06:26 0:35:40
15 238 male Hristo Vitkov 1:06:31 0:35:45
16 264 male Stoil Valchkov 1:13:22 0:42:36
17 131 male Yavor Tsanov 1:24:11 0:53:25
18 265 male Georgi Mitev 1:30:22 0:59:36
     
RANK SEX NAME SURNAME TIME GAP Points
1 262 female Yolly Ivanova 0:43:09 0:00:00 5
2 263 female Radina Galova 0:45:16 0:02:07 4
3 212 female Петя Ставрева 0:56:53 0:13:44 3
4 294 female Yulia Savova 0:58:49 0:15:40 2
5 119 female Milena Dushanova 0:58:52 0:15:43 1
6 246 female Delyana Todorova 1:10:32 0:27:23
Kids
1 240 girls Teodora Toncheva 0:04:29
2 241 girls Елена Льо Блан 0:06:19
1 242 boys Йоан Льо Блан 0:04:36
X