TheChristmasRun стартов списък

Стартов списък за TheChristmasRun. Проверете вашия стартов номер.XRun1212_133 - Copy

*Не забравяйте за Коледното облекло, то е важен елемент от Коледната атмосфера.

**Носете номерата си от TheCactusRun с изключение на ръчно направените. Децата ще получат своите номера след масовия старт.

Запознайте се с трасето и начините да достигнете до него –тук.

Име Фамилия Дистанция Име на отбор
Бояна Йорданова Кids race Рила
Кайа Титева Кids race
Йоан Титев Кids race
Andrea Tchesnovsky Кids race
Preslava Tchesnovsky Кids race
Yan Harizi Кids race Maria’s roadrunners club
Ина Галова Кids race DreamTeam
Стефан Кръстев Кids race
Дамян Данов Кids race NSA CLIMB
Кристиян Димитров 6.6км 23
Veselin Dimitrov 6.6км Tonino Lamborghini 49
Лилия Иванова 6.6км 55
Anita Dimitrova 6.6км anita 67
Nadezhda Stoyanova 6.6км maria’s roadrunners club 68
Иван Гинев 6.6км Fashionably late 76
Иванка Йорданова 6.6км 90
деница минчева 6.6км 93
Митко Митков 6.6км 100
Даниел Павлов 6.6км 102
Венцислав Трифонов 6.6км 112
Зорница Калчева 6.6км Morning Lazy And The Other Ogre 115
Каролина Калибацева 6.6км Горски Елф 116
Кристина Бергова 6.6км 125
Александър Желязков 6.6км 143
Елена Русева 6.6км 145
Мирослав Джарнавлиев 6.6км 146
Миленкича Веселинов 6.6км Girmq GTX 148
Людмил Димитров 6.6км 149
Ана Кременлиева 6.6км 150
Християн Иванов 6.6км 153
Самуил Златев 6.6км DreamTeamSofia 166
Антон Димитров 6.6км 169
Христо Николов 6.6км 176
Rusan Stamenov 6.6км Girmq GTX 178
Николай Кръстев 6.6км 179
Николай Дянков 6.6км 180
Daniella Houbeva 6.6км 182
Маргарита Савова 6.6км 189
Невена Костова 6.6км Fashionably late 192
Костадин Ганчев 6.6км 194
Яна Кънчева 6.6км 219
Михаела Илиева 6.6км 232
Борис Иванов 6.6км South Park Wanderers 233
Виктор Стоев 6.6км 234
George Spiridon 6.6км 238
Орлин Драганов 6.6км hab. 239
Iva Arnaudova 6.6км 265
Момчил Анастасов 6.6км 269
Венцеслaв Ивaнов 6.6км Шишaркa 272
Иван Топлийски 6.6км Blok 273
Мариана Иванова 6.6км Blok 274
Делян Стефанов 6.6км Blok 275
Виктория Станчева 6.6км 276
Иво Балджиев 6.6км 277
Стефан Величков 6.6км Blok 281
Марияна Стоилова 6.6км 285
Анита Димитрова 6.6км 287
Кирил Георгиев 6.6км Triton Extreme 289
Георги Попов 6.6км 290
Весела Кучева 6.6км 296
Калина Чакърова 6.6км 297
Ивана Ганчева 6.6км 305
Ани Донева 6.6км 308
Рaя Стояновa 6.6км Шишaрркa 315
Елена Кметова 6.6км Run’n’Roll 317
Jozsef Biro 6.6км Run’n’Roll 318
Борис Бегъмов 6.6км 325
Константин Желев 6.6км 328
Мария Латинова 6.6км Южен Парк 333
Димитър Димитров 18км СКОБ “Младост” – Благоевград 2
Петър Попункьов 18км BrownTeam 4
Андрей Абаджиев 18км Brown Team 10
Малина Вацкичева 18км 12
Мая Недялкова 18км Banana Team 13
Снежина Стефанова 18км 18
Констанца Иванова 18км 20
Борис Милушев 18км 22
Диляна Атанасова 18км 24
Georgi Georgiev 18км 26
Петьо Николов 18км MS 31
Красимир Жеков 18км 33
Пламен Балжиев 18км SmolyanSKI Team 38
Ivan Dimov 18км 39
Златан Ангелов 18км Шишарка 40
Ненчо Ненчев 18км Inspiration 41
Димитър Русев 18км Banana Team 44
Кристиан Димитров 18км Tonino Lamborgini 50
Анелия Даракова 18км 51
Павел Динчийски 18км 56
Filip Filipov 18км 60
Юлиян Савов 18км 61
Лъчезар Българиев 18км 78
Lili Angelova 18км 79
Иван Дърпатов 18км 82
Мартин Маринов 18км 85
Yanka Mincheva 18км 96
Десислава Николова 18км 98
Ivan Stamatov 18км Ардигали 118
Десислава Христова 18км 121
Георги Литвиненко 18км 124
Мария Истаткова 18км 129
Georgi Bankov 18км SKO “Lovech” 141
Галина Ненчева 18км 142
Константин Атанасов 18км 163
Николай Титев 18км 172
Александрина Славова 18км 177
Georgi Kehayov 18км Dobrinishte 193
Стела Николова 18км 195
Stanislav Petrov 18км 198
Иван Илчев 18км Triton Extreme 209
Любен Кенанов 18км шампион софия 212
Марио Иванов 18км 218
Любомир Тодоров 18км Шишарка 220
Илиян Костовя 18км 236
Михаил Степанов 18км 262
Нина Димова 18км 264
Владимир Веселинов 18км 266
Валентин Михайлов 18км eph. runners 267
Филип Танев 18км eph. runners 268
Величко Манолов 18км 278
Асен Янкуловски 18км 282
Мария Николова 18км 283
Георги Кожухаров 18км orbita18 284
vladimir voinov 18км 293
Martin Voinishki 18км 294
Пламен Давидов 18км Шампион-София 295
Цветалин Цонев 18км каманда 299
Александър Йотовски 18км Атлет Мездра 300
Бранислав Бранков 18км 301
Кристиян Георгиев 18км 304
Богдан джуджев 18км 307
Петьо Александров 18км 309
Георги Гачев 18км 316
Владимир Пенов 18км 322
Анета Ралчева 18км 323
Александър Моллов 18км 326
Николай Узунов 18км 327
Владимир Калинов 18км 329
Румен Танев 18км не 335
Helder Palhas 18км 370
Димитър Михайлов 11.4км 1
Моника Филипова 11.4км 14
Пирин Галов 11.4км DreamTeam 27
Петър Савов 11.4км 28
Владимир Иванов 11.4км 30
Георги Керемидчиев 11.4км Kermi 45
Росана Бисерова 11.4км 48
Боян Бановски 11.4км Мамут 50
Иван Иванов 11.4км 52
Владислав Георгиев 11.4км Шушляците 53
Maya Petrova 11.4км 57
Ваня Висарионова 11.4км FitBabyHotMama 70
Галина Дженева 11.4км FitBabyHotMama 71
Alexander Dimov 11.4км 72
Стефан Козарев 11.4км Герман 73
Мартин Кожинков 11.4км 81
Емил Стойчев 11.4км 87
Димитър Димитров 11.4км Рибарче 88
Калин Блажев 11.4км 92
Torstein Pedersen 11.4км Globul 94
Ваня Славчева 11.4км 97
Йордан Радунчев 11.4км Morning Lazy And The Other Ogre 110
Георги Георгиев 11.4км 113
Георги Бонев 11.4км Bulmania Explorers 119
Яна Цонева 11.4км 122
Никола Апостолов 11.4км 126
Здравко Кръстев 11.4км 126
Йордан Златев 11.4км German 133
Здравко Здравков 11.4км Fashionably late 134
Калин Генев 11.4км 135
Йордан Стоянов 11.4км MMM 154
Георги Кисьов 11.4км Runner.bg 156
Мариета Воденичарска 11.4км 164
Боян Стоименов 11.4км 175
Боряна Николчева 11.4км 181
Лъчезар Христов 11.4км 211
Ралица Михайлова 11.4км 223
Пирин Карабенчев 11.4км 226
Мирослава Кирилова 11.4км 230
Людмил Георгиев 11.4км 231
Pavel Nedelchev 11.4км N/A 235
Деляна Иванова 11.4км Устрем 237
Борис Карамишев 11.4км Dream Team 242
Валентин Вачков 11.4км Dream Team 246
svetoslav traykov 11.4км 251
Петя Недялкова 11.4км ДриймТийм София 258
Мая Стоилова 11.4км 261
Николаи Степанов 11.4км 263
Христо Костадинов 11.4км 270
Мирослав Запорожанов 11.4км 271
Лъчезар Николов 11.4км 279
Адриана Станкова 11.4км 280
Емил Йосифоя 11.4км 286
Здравка Божалова 11.4км Triton Extreme 288
radost vasileva 11.4км 291
lyudmila gotseva 11.4км 292
Янко Николов 11.4км KORIMA RC 298
Krasen Slavov 11.4км 302
Васил Такев 11.4км 303
Павел Илиев 11.4км 306
Сотир Сотиров 11.4км 310
Пламен Богоев 11.4км 311
Giacomo Chiozza 11.4км 312
Carol Atkinson 11.4км 313
Елена Карамишева 11.4км Dream Team 314
Konstantin Stoyanov 11.4км 319
Konstantina Stoyanova 11.4км 320
Stefani Stoyanova 11.4км 321
Иван Радев 11.4км 324
Justin Dillard 11.4км 330
BERGONZI Emmanuelle 11.4км 331
Антон Стойчев 11.4км Отбор Южен Парк 332
Ралица Илиева 11.4км 334
Iliyan Lazarov

Comments are closed.

X