Pancharevo Night Run – класиране

Pancharevo Night RunКрайно класиране след Pancharevo Night Run.

18КМ МЪЖЕ НОМЕР ИМЕ ФАМИЛИЯ ВРЕМЕ ТОЧКИ
1 36 Кристиян Кирилов +1h 31m 46s 45ms 15
2 35 Danny Stones +1h 31m 56s 697ms 14
3 30 Ангел Ангелов +1h 32m 8s 523ms 13
4 32 Ивайло Хаджиев +1h 32m 16s 44ms 12
5 21 Марио Иванов +1h 39m 59s 798ms 11
6 40 Андрей Гидин +1h 42m 6s 300ms 10
7 33 Иван Бешев +1h 47m 7s 15ms 9
8 1 Мартин Кирицов +1h 48m 11s 506ms 8
9 27 Илиян Крумов +1h 48m 52s 761ms 7
10 29 Христин Ангелов +1h 50m 31s 11ms 6
11 73 Мартин Колев +1h 50m 45s 760ms 5
12 31 Пламен Йорданов +1h 57m 21s 761ms 4
13 26 Асен Младенов +2h 1m 2s 17ms 3
14 22 Митко Митков +2h 4m 13s 22ms 2
15 34 Иван Мицулов +2h 6m 30s 266ms 1
16 24 Димитър Кочев +2h 9m 51s 21ms
17 38 Даниел Копев +2h 11m 28s 24ms
18 39 Георги Димитров +2h 11m 57s 905ms
19 28 Станислав Иванов +2h 14m 5s 528ms
18КМ ЖЕНИ НОМЕР ИМЕ ФАМИЛИЯ ВРЕМЕ ТОЧКИ
1 16 Моника Филипова +1h 38m 40s 183ms 15
2 23 Нина Енчева +1h 44m 22s 329ms 14
3 20 Яна Петрова +2h 17m 35s 884ms 13
12КМ МЪЖЕ НОМЕР ИМЕ ФАМИЛИЯ ВРЕМЕ ТОЧКИ
1 149 Димитър Желязков +57m 26s 988ms 10
2 9 Пирин Галов +58m 55s 729ms 9
3 150 Илия Цонков +59m 14s 900ms 8
4 136 Милен Тончев +59m 54s 480ms 7
5 129 Кеворк Марашлян +1h 1s 481ms 6
6 134 Калин Стоянов +1h 25s 140ms 5
7 132 Иван Костадинов +1h 2m 33s 388ms 4
8 103 Венцеслав Петков +1h 3m 44s 477ms 3
9 146 Андрей Сафонов +1h 5m 3s 466ms 2
10 142 Виктор Маринов +1h 5m 7s 730ms 1
11 113 Огнян Ковачев +1h 5m 50s 172ms
12 127 Петър Жекин +1h 7m 13s 483ms
13 144 Веселин Истатков +1h 7m 35s 708ms
14 112 Иван Иванов +1h 7m 50s 622ms
15 117 Красимир Жеков +1h 8m 2s 923ms
16 115 Иво Николов +1h 8m 17s 486ms
17 120 Лъчезар Христов +1h 8m 59s 987ms
18 124 Николай Кръстев +1h 10m 3s 988ms
19 102 Руси Русев +1h 10m 8s 738ms
20 122 Helder Palhas +1h 10m 14s 989ms
21 109 Милен Сталев +1h 13m 6s 244ms
22 137 Веселин Николов +1h 13m 59s 246ms
23 100 Станислав Грабчев +1h 14m 736ms
24 116 Петко Миков +1h 14m 49s 489ms
25 104 Виктор Танков +1h 14m 57s 738ms
26 118 Yassen Alexiev +1h 15m 8s 488ms
27 105 Детелин Йорданов +1h 15m 30s 145ms
28 107 Dorin Vladareanu +1h 16m 13s 289ms
29 141 Константин Желев +1h 16m 57s 42ms
30 106 Димитър Димкин +1h 17m 55s 792ms
31 119 Мирослав Кутев +1h 19m 20s 786ms
32 148 Станислав Илиев – Финдо +1h 19m 24s 535ms
33 135 Мартин Асенов +1h 19m 34s 785ms
34 152 Здравко Александров +1h 23m 22s 792ms
35 131 Костадин Ганчев +1h 25m 58s 49ms
36 108 Александър Кънчев +1h 27m 1s 918ms
37 138 Мартин Еремиев +1h 27m 44s 540ms
38 145 Иво Теодосиев +1h 46m 6s 14ms
39 125 Йоан Титев +1h 52m 41s 763ms
40 126 Николай Титев +1h 52m 43s 513ms
41 114 Петър Иванов +43m 6s 470ms DNF
42 153 Калин Крумов +51m 33s 877ms DNF
12КМ ЖЕНИ НОМЕР ИМЕ ФАМИЛИЯ ВРЕМЕ ТОЧКИ
1 133 Надежда Ангелова +1h 6m 35s 983ms 10
2 111 Невена Кръстева +1h 14m 12s 736ms 9
3 123 Maya Petrova +1h 16m 17s 289ms 8
4 25 Боряна Николчева +1h 16m 29s 40ms 7
5 101 Тоника Карагьозова +1h 16m 44s 790ms 6
6 110 Кристина Бергова +1h 20m 3s 35ms 5
7 121 Силвия Василева +1h 23m 52s 41ms 4
8 147 Мариела Спандониева +1h 24m 40s 432ms 3
9 151 Антония Анева +1h 25m 6s 45ms 2
10 128 Вера Митова +1h 32m 14s 44ms 1
11 140 Климентина Рашева DNF +59m 26s 729ms
12 139 Зорница Вакова DNF +59m 28s 979ms
6КМ МЪЖЕ НОМЕР ИМЕ ФАМИЛИЯ ВРЕМЕ ТОЧКИ
1 263 Николай Николаев +30m 30s 229ms 5
2 269 Младен Александров +32m 45s 232ms 4
3 250 Петър Райжеков +33m 57s 975ms 3
4 262 Borislav Petrov +34m 18s 475ms 2
5 265 Иван Иванов +35m 7s 29ms 1
6 240 Никола Страпански +35m 29s 977ms
7 266 Станислав Дамянов +35m 35s 227ms
8 237 Здравко Здравков +37m 30s 305ms
9 241 Мартин Бакърджиев +38m 38s 233ms
10 259 Георги Кирилов +42m 16s 519ms
11 260 Огнян Огнянов +45m 3s 474ms
12 54 Филип Танев +45m 27s 714ms
13 261 Томислав Русев +45m 34s 321ms
14 257 Огнян Бъров +48m 6s 718ms
15 261 Алексей Петров +49m 23s 336ms
16 234 Димитър Илиев +52m 975ms
17 235 Nace Sapundjiev +54m 34s 470ms
6КМ ЖЕНИ НОМЕР ИМЕ ФАМИЛИЯ ВРЕМЕ ТОЧКИ
1 252 Ваня Славчева +42m 46s 121ms 5
2 264 Ана Коджастоянова +42m 51s 222ms 4
3 242 Светла Трупчева +43m 26s 971ms 3
4 258 Рая Стоянова +43m 50s 723ms 2
5 256 Елена Милър +48m 7s 219ms 1
6 253 Антония Михайлова +48m 10s 970ms
7 236 Бистра Якимова +54m 39s 470ms
8 140 Климентина Рашева +59m 26s 729ms
9 139 Зорница Вакова +59m 28s 979ms
X