Регистрирани за #TheChristmasRun към 02.12.2013г. – 10:00 часа.

Йордан Радунчев 11.4км / 413м D+ Morning Lazy And The Other Ogre
Георги Бонев 11.4км / 413м D+ Bulmania Explorers
Росана Бисерова 11.4км / 413м D+
Maya Petrova 11.4км / 413м D+
Боян Бановски 11.4км / 413м D+ Мамут
Ралица Илива 11.4км / 413м D+
Мирослава Кирилова 11.4км / 413м D+
Ралица Михайлова 11.4км / 413м D+
Янко Николов 11.4км / 413м D+ KORIMA RC
Георги Георгиев 11.4км / 413м D+
Димитър Димитров 11.4км / 413м D+ Рибарче
Петър Савов 11.4км / 413м D+
Пирин Галов 11.4км / 413м D+ DreamTeam
Мариета Воденичарска 11.4км / 413м D+
Krasen Slavov 11.4км / 413м D+
Васил Такев 11.4км / 413м D+
Ваня Славчева 11.4км / 413м D+
Ненчо Ненчев 18км / 630м D+ Inspiration
Анелия Даракова 18км / 630м D+
Александър Моллов 18км / 630м D+
Юлиян Савов 18км / 630м D+
Петьо Николов 18км / 630м D+ MS
Павел Динчийски 18км / 630м D+
Лъчезар Българиев 18км / 630м D+
Констанца Иванова 18км / 630м D+
Helder Palhas 18км / 630м D+
Румен Танев 18км / 630м D+ не
Filip Filipov 18км / 630м D+
Lili Angelova 18км / 630м D+
Yanka Mincheva 18км / 630м D+
Цветалин Цонев 18км / 630м D+ каманда
Галина Ненчева 18км / 630м D+
Александрина Славова 18км / 630м D+
Бранислав Бранков 18км / 630м D+
Димитър Димитров 18км / 630м D+ СКОБ “Младост” – Благоевград
Georgi Georgiev 18км / 630м D+
Константин Атанасов 18км / 630м D+
Стела Николова 18км / 630м D+
Диляна Атанасова 18км / 630м D+
Ivan Dimov 18км / 630м D+
Stanislav Petrov 18км / 630м D+
Georgi Kehayov 18км / 630м D+ Dobrinishte
Даниел Павлов 6.6км / 216м D+
Кристиян Димитров 6.6км / 216м D+
Зорница Калчева 6.6км / 216м D+ Morning Lazy And The Other Ogre
Здравко Здравков 6.6км / 216м D+
Весела Кучева 6.6км / 216м D+
Калина Чакърова 6.6км / 216м D+
Християн Иванов 6.6км / 216м D+
Лилия Иванова 6.6км / 216м D+
Anita Dimitrova 6.6км / 216м D+ anita
Елена Русева 6.6км / 216м D+
nadezhda stoyanova 6.6км / 216м D+ maria’s roadrunners club
Иванка Йорданова 6.6км / 216м D+
Александър Желязков 6.6км / 216м D+
Георги Кисьов 6.6км / 216м D+ Runner.bg
Самуил Златев 6.6км / 216м D+ DreamTeamSofia
Ана Кременлиева 6.6км / 216м D+
Борис Бегъмов 6.6км / 216м D+
Yan Harizi За деца/ Кids race (1000м) Maria’s roadrunners club
Ина Галова За деца/ Кids race (1000м) DreamTeam
Бояна Йорданова За деца/ Кids race (1000м) Рила
Iliyan Lazarov

Comments are closed.

X