Днес затваря регистрацията за Коледното бягане. 190 са регистрираните до момента.

Регистрирани за TheChristmasRun към 10:00 часа на 13.12.2013. Напомняме ви, че он-лайн регистрацията затваря днес в 17:00 часа.

Вижте, кой се е регистрирал до момента:

Име Фамилия Дистанция Име на отбор номер
Yan Harizi За деца(1000м) Maria’s roadrunners club 157
Ина Галова За деца(1000м) DreamTeam n.a
Бояна Йорданова За деца(1000м) Рила 940
Стефан кръстев За деца(1000м) n.a.
Дамян Данов За деца(1000м) NSA CLIMB н/а
Кайа Титева За деца(1000м) 15
Йоан Титев За деца(1000м) 41
Andrea Tchesnovsky За деца(1000м) 58
Preslava Tchesnovsky За деца(1000м) 76
Даниел Павлов 6.6км / 216м D+ 102
Кристиян Димитров 6.6км / 216м D+ 23
Зорница Калчева 6.6км / 216м D+ Morning Lazy And The Other Ogre 115
Весела Кучева 6.6км / 216м D+ n.a.
Калина Чакърова 6.6км / 216м D+ n.a.
Християн Иванов 6.6км / 216м D+ 153
Лилия Иванова 6.6км / 216м D+ n.a
Anita Dimitrova 6.6км / 216м D+ anita n.a
Елена Русева 6.6км / 216м D+ 145
nadezhda stoyanova 6.6км / 216м D+ maria’s roadrunners club 68
Иванка Йорданова 6.6км / 216м D+ n.a
Александър Желязков 6.6км / 216м D+ n.a
Самуил Златев 6.6км / 216м D+ DreamTeamSofia 166
Ана Кременлиева 6.6км / 216м D+ n.a
Борис Бегъмов 6.6км / 216м D+ 300
Костадин Ганчев 6.6км / 216м D+ n.a
Ивана Ганчева 6.6км / 216м D+ n.a.
Миленкича Веселинов 6.6км / 216м D+ Girmq GTX n.a
Людмил Димитров 6.6км / 216м D+ 149
Rusan Stamenov 6.6км / 216м D+ Girmq GTX 178
Антон Димитров 6.6км / 216м D+ n.a
Маргарита Савова 6.6км / 216м D+ n.a
Ани Донева 6.6км / 216м D+ n.a.
Михаела Илиева 6.6км / 216м D+ n.a
Борис Иванов 6.6км / 216м D+ South Park Wanderers n.a
Невена Костова 6.6км / 216м D+ Fashionably late 192
Виктор Стоев 6.6км / 216м D+ n.a
George Spiridon 6.6км / 216м D+ n.a
Орлин Драганов 6.6км / 216м D+ hab. n.a
деница минчева 6.6км / 216м D+ 93
Иван Гинев 6.6км / 216м D+ Fashionably late 76
Митко Митков 6.6км / 216м D+ 100
Венцислав Трифонов 6.6км / 216м D+ 112
Мирослав Джарнавлиев 6.6км / 216м D+ 146
Христо Николов 6.6км / 216м D+ 176
Мария Латинова 6.6км / 216м D+ Южен Парк н.а
Iva Arnaudova 6.6км / 216м D+ n.a
Кристина Бергова 6.6км / 216м D+ 125
Николай Дянков 6.6км / 216м D+ 180
Яна Кънчева 6.6км / 216м D+ 219
Константин Желев 6.6км / 216м D+ N/A
Момчил Анастасов 6.6км / 216м D+ n.a
Рaя Стояновa 6.6км / 216м D+ Шишaрркa n.a.
Венцеслaв Ивaнов 6.6км / 216м D+ Шишaркa n.a
Иван Топлийски 6.6км / 216м D+ Blok n.a
Мариана Иванова 6.6км / 216м D+ Blok n.a
Делян Стефанов 6.6км / 216м D+ Blok n.a
Каролина Калибацева 6.6км / 216м D+ Горски Елф 116
Veselin Dimitrov 6.6км / 216м D+ Tonino Lamborghini 49
Виктория Станчева 6.6км / 216м D+ n.a
Иво Балджиев 6.6км / 216м D+ n.a
Елена Кметова 6.6км / 216м D+ Run’n’Roll n.a.
Jozsef Biro 6.6км / 216м D+ Run and Roll n.a.
daniella houbeva 6.6км / 216м D+ 182
Ненчо Ненчев 18км / 630м D+ Inspiration 41
Анелия Даракова 18км / 630м D+ n.a
Александър Моллов 18км / 630м D+ n/a
Юлиян Савов 18км / 630м D+ 61
Петьо Николов 18км / 630м D+ MS 31
Павел Динчийски 18км / 630м D+ 56
Лъчезар Българиев 18км / 630м D+ 78
Констанца Иванова 18км / 630м D+ 20
Helder Palhas 18км / 630м D+ 70
Румен Танев 18км / 630м D+ не не
Filip Filipov 18км / 630м D+ 60
Lili Angelova 18км / 630м D+ n.a
Yanka Mincheva 18км / 630м D+ n.a
Цветалин Цонев 18км / 630м D+ каманда n.a.
Галина Ненчева 18км / 630м D+ n.a
Александрина Славова 18км / 630м D+ 177
Бранислав Бранков 18км / 630м D+ n.a.
Димитър Димитров 18км / 630м D+ СКОБ “Младост” – Благоевград 2
Georgi Georgiev 18км / 630м D+ 26
Константин Атанасов 18км / 630м D+ 163
Стела Николова 18км / 630м D+ n.a
Диляна Атанасова 18км / 630м D+ 24
Ivan Dimov 18км / 630м D+ 39
Stanislav Petrov 18км / 630м D+ n.a
Georgi Kehayov 18км / 630м D+ Dobrinishte n.a
Пламен Балжиев 18км / 630м D+ SmolyanSKI Team 38
Владимир Калинов 18км / 630м D+ na
Борис Милушев 18км / 630м D+ 22
Петър Попункьов 18км / 630м D+ BrownTeam 4
Кристиян Георгиев 18км / 630м D+ n.a.
Ivan Stamatov 18км / 630м D+ Ардигали n.a
Малина Вацкичева 18км / 630м D+ Akademic – Sofia
Иван Дърпатов 18км / 630м D+ 82
Богдан джуджев 18км / 630м D+ n.a.
Петьо Александров 18км / 630м D+ n.a.
Snejina Stefanova 18км / 630м D+ 18
Илиян Костовя 18км / 630м D+ n.a
Красимир Жеков 18км / 630м D+ 33
Николай Узунов 18км / 630м D+ n/a
Александър Йотовски 18км / 630м D+ Атлет Мездра 300
Андрей Абаджиев 18км / 630м D+ Brown Team 10
Десислава Николова 18км / 630м D+ 98
Михаил Степанов 18км / 630м D+ n.a
Нина Димова 18км / 630м D+ n.a
Кристиан Димитров 18км / 630м D+ Tonino Lamborgini 50
Димитър Русев 18км / 630м D+ Banana Team 44
Мая Недялкова 18км / 630м D+ Banana Team 13
Георги Литвиненко 18км / 630м D+ 124
Владимир Веселинов 18км / 630м D+ n.a
Georgi Bankov 18км / 630м D+ SKO “Lovech” 141
Валентин Михайлов 18км / 630м D+ eph. runners n.a
Филип Танев 18км / 630м D+ eph. runners n.a
Любен Кенанов 18км / 630м D+ шампион софия 212
Николай Титев 18км / 630м D+ 172
Златан Ангелов 18км / 630м D+ Шишарка 40
Любомир Тодоров 18км / 630м D+ Шишарка 220
Десислава Христова 18км / 630м D+ 121
Георги Гачев 18км / 630м D+ n.a.
Пламен / PLamen Давидов/Davidov 18км / 630м D+ Шампион-София ‘n.a”
Иван Илчев 18км / 630м D+ Triton Extreme “n.a”
Величко Манолов 18км / 630м D+ n.a
Йордан Радунчев 11.4км / 413м D+ Morning Lazy And The Other Ogre 110
Здравко Здравков 11.4км / 413м D+ Fashionably late 134
Георги Бонев 11.4км / 413м D+ Bulmania Explorers n.a
Росана Бисерова 11.4км / 413м D+ n.a
Maya Petrova 11.4км / 413м D+ 57
Боян Бановски 11.4км / 413м D+ Мамут n.a
Ралица Илива 11.4км / 413м D+ 0
Мирослава Кирилова 11.4км / 413м D+ 230
Ралица Михайлова 11.4км / 413м D+ 223
Янко Николов 11.4км / 413м D+ KORIMA RC n.a.
Георги Георгиев 11.4км / 413м D+ 113
Димитър Димитров 11.4км / 413м D+ Рибарче 88
Петър Савов 11.4км / 413м D+ 28
Георги Кисьов 11.4км / 413м D+ Runner.bg 156
Пирин Галов 11.4км / 413м D+ DreamTeam n.a
Мариета Воденичарска 11.4км / 413м D+ n.a
Krasen Slavov 11.4км / 413м D+ n.a.
Васил Такев 11.4км / 413м D+ n.a.
Ваня Славчева 11.4км / 413м D+ 97
Калин Блажев 11.4км / 413м D+ 92
Пирин Карабенчев 11.4км / 413м D+ 226
Калин Генев 11.4км / 413м D+ n.a
Павел Илиев 11.4км / 413м D+ n.a.
Владислав Георгиев 11.4км / 413м D+ Шушляците 53
Яна Цонева 11.4км / 413м D+ 122
Людмил Георгиев 11.4км / 413м D+ n.a
Галина Дженева 11.4км / 413м D+ FitBabyHotMama 71
Ваня Висарионова 11.4км / 413м D+ FitBabyHotMama 70
Никола Апостолов 11.4км / 413м D+ 126
BERGONZI Emmanuelle 11.4км / 413м D+ so
Pavel Nedelchev 11.4км / 413м D+ N/A n.a
Деляна Иванова 11.4км / 413м D+ Устрем n.a
Сотир Сотиров 11.4км / 413м D+ n.a.
Пламен Богоев 11.4км / 413м D+ n.a.
Torstein Pedersen 11.4км / 413м D+ Globul 94
Валентин Вачков 11.4км / 413м D+ Dream Team 246
Борис Карамишев 11.4км / 413м D+ Dream Team 242
Йордан Златев 11.4км / 413м D+ German 133
Йордан Стоянов 11.4км / 413м D+ MMM 154
Емил Стойчев 11.4км / 413м D+ 87
svetoslav traykov 11.4км / 413м D+ n.a
Георги Керемидчиев 11.4км / 413м D+ Kermi “n.a”
Мая Стоилова 11.4км / 413м D+ n.a
Giacomo Chiozza 11.4км / 413м D+ n.a.
Carol Atkinson 11.4км / 413м D+ n.a.
Николаи Степанов 11.4км / 413м D+ n.a
Антон Стойчев 11.4км / 413м D+ Отбор Южен Парк н.а
Владимир Иванов 11.4км / 413м D+ 30
Елена Карамишева 11.4км / 413м D+ Dream Team n.a.
Христо Костадинов 11.4км / 413м D+ n.a
Боряна Николчева 11.4км / 413м D+ 181
Боряна Николчева 11.4км / 413м D+ na 181
Иван Иванов 11.4км / 413м D+ 52
Justin Dillard 11.4км / 413м D+ NA
Стефан Козарев 11.4км / 413м D+ Герман 73
Здравко Кръстев 11.4км / 413м D+ 126
Лъчезар Христов 11.4км / 413м D+ 211
Мирослав Запорожанов 11.4км / 413м D+ n.a
Моника Филипова 11.4км / 413м D+ 14
Konstantin Stoyanov 11.4км / 413м D+ n.a.
Konstantina Stoyanova 11.4км / 413м D+ n.a.
Stefani Stoyanova 11.4км / 413м D+ n.a.
Alexander Dimov 11.4км / 413м D+ 72
Лъчезар Николов 11.4км / 413м D+ n.a
Адриана Станкова 11.4км / 413м D+ n.a

RAM BIKESmizuno-logo-smallslsДопелхерц

Iliyan Lazarov

Comments are closed.

X